top of page

Jak zostać partnerem LavaVitae i zarabiać na sprzedaży zeolitu Vita Pure

Zeolit Vita Pure to certyfikowany medyczny sorbent do detoksu organizmu najczęściej spotykany w gabinetach medycyny naturalnej. Jeśli i ty też korzystasz z asortymentu topowej firmy Lava Vitae i chcesz go polecić swoim znajomym możesz otrzymać dzięki temu punkty lojalnościowe oraz premie. Tempo wzrostu sprzedaży produktów holistycznych w internecie jest coraz większe, i nadal będzie rosło więc jeśli chcesz uzyskać atrakcyjny dodatkowy dochód, poznaj jednen z trzech programów partnerskich.Poznaj firmę:


Lava Vitae to austriacka firma, która w unikalny sposób łączy dwie działające razem siły: siłę wulkanicznego minerału zeolitu z potęgą marketingu sieciowego. Świat produktów LAVAVITAE może wnieść znaczący wkład w witalny styl życia. To, co najlepsze w naturze, przetwarzamy na produkty wysokiej jakości - w 100% z naturalnych surowców. Cały asortyment został opracowany we współpracy z ekspertami i wysoce kompetentnymi partnerami i jest stale udoskonalany. Połączenie naszego produktu medycznego z wybranymi suplementami diety i naturalnymi produktami kosmetycznymi czyni nasze portfolio wyjątkowym elementem codziennego życia.

Firma na rynku jest ponad 10 lat, wysyła sweoje produkty na prawie cały świat. Ma ponad 3000 partnerów oraz sprzedanych ponad milion produktów.

Flagowe produkty mają certyfikaty i badania medyczne.


Produkty wysyłane są bezpośrednio od producenta na adres klienta.Poznaj flagowe produkty:


Vita Pure - Zeolit do detoksu


To więcej niż konwencjonalny minerał wulkaniczny. To imponująco potwierdzona badaniami naukowymi wiedza o prewencyjnym działaniu naszego wyjątkowo uszlachetnionego i opatentowanego zeolitu-klinoptylolitu. Co sprawia, że jest on tak wyjątkowy?

Ze względu na stale rosnące zanieczyszczenie środowiska, w organizmie człowieka kumuluje się coraz więcej zanieczyszczeń. Vita Pure wiąże je już w przewodzie pokarmowym, jeszcze zanim wyrządzą szkody w organizmie. To profilaktyczne działanie zostało potwierdzone w imponujący sposób w badaniach. Jednocześnie Vita Pure uwalnia do organizmu cenne minerały i pierwiastki śladowe.

 • wiąże ogromną ilość zanieczyszczeń i niezawodnie je eliminuje

 • regeneruje i chroni barierę ściany jelita

 • odciąża organy detoksykacyjne - wątrobę i nerki

 • dostarcza ponad 30 różnych minerałów i pierwiastków śladowych
Dla WIĘKSZEJ witalności, a także dla zdrowia i dobrego samopoczucia.


W przypadku Vita Pure fizyczne właściwości wulkanicznego minerału - zeolitu - są wzmocnione dzięki opatentowanemu procesowi obróbki. Technologia PMA pozwala na znaczne zwiększenie powierzchni mikrokryształów, a tym samym wzmożoną wymianę jonową w organizmie. Oznacza to, że usuwanie zanieczyszczeń i zdolność do uwalniania minerałów są zwiększone i wykraczają poza właściwości samego surowca, który nie został poddany takiej obróbce.


Aby dodatkowo wzmocnić działanie Vita Pure, dodano 10% dolomitu. Ta mączka skalna zawiera większość

makroskładników magnezu i wapnia w doskonałych proporcjach. Optymalizuje to równowagę mineralną, a także prowadzi do poprawy właściwości wymiennych minerału wulkanicznego.

Produkt medyczny Vita Pure jest stale sprawdzany pod kątem jakości i czystości przez niezależną jednostkę certyfikującą. Jego skuteczność została potwierdzona w badaniach przedklinicznych i klinicznych, a badania nad nim są nadal kontynuowane.


Pomimo starannej i delikatnej produkcji, nawet w przypadku produktów naturalnych następuje nieunikniona zmiana pierwotnych wibracji! LavaVitae aktywuje wszystkie produkty specjalnym procesem naturalnego rezonansu i przywraca ich pierwotną siłę wibracji!

Dzięki temu składniki są bardziej biodostępne, co znacznie poprawia właściwości aktywne na poziomie komórkowym. Zostało to w imponujący sposób udowodnione w badaniach naukowych nad komórkami.


więcej o produkcie TUTAJVita Reyouth Spermidyna - efekt postu bez głodzenia


Turbo-składnik dla orzeźwiającej młodości. Aktywuje samooczyszczające się moce komórek i tym samym zwiększa ich żywotność.

 • Twoje źródełko młodości

 • efekt postu bez wyrzeczeń

 • rozwiązanie prosto z naturySuplement diety stworzony w oparciu o aktualne badania ukierunkowany na wspomaganie odmładzających procesów regeneracyjnych w komórkach organizmu.
 • spermidyna pochodzenia roślinnego w celu zwiększenia autofagii

 • składniki pochodzące z opatentowanego procesu kiełkowania

 • kompletny zestaw witamin B

Ludzie pragną żyć możliwie jak najdłużej i cieszyć się przy tym dobrym zdrowiem. Chcą wyglądać młodo i promiennie, a jednocześnie najlepiej nie musieć z niczego rezygnować. Do tego potrzebne są nam doskonale funkcjonujące komórki i czyste środowisko komórkowe. Składniki zawarte w Vita Reyouth intensyfikują naturalny proces samooczyszczania się komórek i dostarczają organizmowi wysokiej jakości spermidyny z kiełków soi, w połączeniu z naturalnym kompleksem witamin z gurpy B pochodzących ze sproszkowanych kiełków gryki.


Podczas postu następuje głębokie samooczyszczanie się tkanek i komórek ciała. Ten proces nazywa się autofagią i jest wyzwalany przez spermidynę. Aktualne badania pokazują, że przyjmowanie spermidyny aktywuje efekt postu bez konieczności rezygnacji z jedzenia. Vita Reyouth wspomaga naturalny proces samooczyszczania organizmu dzięki temu inteligentnemu działaniu natury pomagając w ten sposób przeciwdziałać starzeniu.


Sproszkowane kiełki lucerny, sproszkowane kiełki gryki, ekstrakt z korzenia ashwagandy, ekstrakt z Polygonum cuspidatum; Witaminy z grupy B.


więcej o produkcie TUTAJVita Relax - Uspokój umysł i naładuj baterie


Vita Relax, smaczna ziołowa kompozycja sprzyjająca odprężeniu i regeneracji.

 • świeżość i relaks

 • większa witalność

 • więcej pasji na co dzień

 • delikatnie poprawia nastrójTo paczuszka skoncentrowanej natury, zawierająca wiele prozdrowotnych składników. Wyselekcjonowane, wysokiej jakości przyprawy i zioła w Vita Relax zatroszczą się o przyjemne i dobre samopoczucie.
 • przyjemny smak mango

 • naturalna witamina C z dzikiej róży

 • naturalne gorzkie składniki z galgantu i goryszu

 • pobudzająca gałka muszkatołowa, cynamon i goździki

Uspokój umysł i naładuj baterie - wiemy od dawna, jak to działa. Wielka Hildegarda z Bingen pozostawiła nam cenną wiedzę na ten temat. Podążając śladami tych niezwykłych średniowiecznych świętych, LavaVitae opracowała Vita Relax łącząc najpotężniejsze substancje w harmonijne wsparcie w regeneracji. Czy to rano, w południe, wieczorem czy po prostu w wolnej chwili - krótka przerwa na relaks i złapanie oddechu.


Dawna wiedza została zinterpretowana na nowo. Vita Relax łączy tradycyjne zioła, takie jak galgant, gorysz, gałka muszkatołowa, cynamon i goździki z składnikami będącymi na czasie, takimi jak szafran, konopie, mięta pieprzowa i naturalna witamina C z dzikiej róży. Ta naturalna mieszanka regeneracyjna jest uzupełniona zastrzykiem naturalnej kofeiny. W ten sposób Vita Relax zapewnia delikatne pobudzenie energetyczne połączone z kojącymi aromatami dla ciała, umysłu i duszy, ponieważ „siła tkwi w spokoju”.


Składniki:
Mango w proszku, nasiona konopi mielonej (4%), owoce dzikiej róży (ekstrakt), gorysz miarz (ekstrakt), bulwa szafranu (ekstrakt), owoc guarany (ekstrakt), nasiona Coffea arabica mielone, słodka herbata jeżynowa (ekstrakt), korzeń galgantu mielony, gałka muszkatołowa mielona, goździki mielone, mięta mielona, cynamon mielony.

więcej o produkcie TUTAJVita Intense - eliksir odżywczy

Eliksir substancji witalnych ze specjalnymi ekstraktami roślinnymi i cennymi witaminami, stanowiący smaczne i wysokiej jakości uzupełnienie zbilansowanej diety.

 • witaminy, minerały, ekstrakty roślinne i przeciwutleniacze

 • optymalne zaopatrzenie organizmu każdego dnia

 • dodatkowe wsparcie w szczególnych codziennych wyzwaniach

 • dla całej rodzinyVita Intense to smaczny koncentrat substancji witalnych, który dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych i mikroelementów.

 • codzienny zastrzyk witamin dla całej rodziny

 • płynny koncentrat dla lepszej biodostępności

 • sok z aronii

 • wyciąg z aloesu

 • wyciąg z zielonej herbaty

 • z dodatkiem kwasu foliowego dla matki i dziecka

Aby ożywić organizm i zwiększyć wydajność w życiu codziennym.


Witaminy i mikroelementy biorą udział we wszystkich procesach organizmu i muszą być dostarczane wraz z pożywieniem. Badania dowodzą, że pomimo zdrowej diety nadal trudno jest zapewnić wystarczające zaopatrzenie w wszystkie niezbędne substancje witalne. Vita Intense zawiera kompleks składników odżywczych o doskonałej jakości i wspiera optymalne zaopatrzenie organizmu.


Vita Intense to eliksir substancji witalnych, wytwarzany z możliwie jak najbardziej naturalnych składników pochodzenia biologicznego. Produkcja odbywa się poprzez konserwację w przyjaznej dla produktu temperaturze. Sok z jagód aronii zapewnia gęstość przeciwutleniających polifenoli, ekstrakt z zielonej herbaty zawiera specjalne katechiny, a aloes - przetestowane polisacharydy i ponad 200 innych składników. Vita Intense zaopatruje organizm w zarówno makroelement magnez, jak i również mikroelement selen. Zawiera również wszystkie witaminy rozpuszczalne w wodzie i tłuszczach, których organizm potrzebuje na co dzień.


Vita Intense jest idealnym wsparciem podczas ciąży i laktacji. Ten owocowy sok jest uwielbiany przez dzieci, a w swoim działaniu zaopatruje organizm w substancje witalne. W szczególności zawartość kwasu foliowego została specjalnie dostosowana do wymagań kobiet ciężarnych. W okresie wzrostu i rozwoju istnieje zwiększone zapotrzebowanie na substancje witalne dla matki i dziecka, a dobre i zrównoważone odżywianie ma szczególne znaczenie.


więcej o produkcie TUTAJVita Energy - dostawa energii


Zdrowe pobudzenie zapewniające pomyślny wzrost wydajności

 • poprawia wydajność psychiczną i fizyczną

 • naturalna aktywująca formuła

 • długotrwałe działanie


Naturalny suplement diety oparty na formule substancji czynnych do aktywacji i regeneracji organizmu o ogólnie korzystnym działaniu.
 • w życiu codziennym, sporcie i w pracy

 • cenne składniki roślinne

 • kofeina z zielonej kawy, surowego kakao, guarany i zielonej herbaty

 • poprawia nastrój

Vita Energy to naturalny suplement diety w postaci kapsułek. Formuła składników aktywnych zawiera zbilansowany skład, który aktywuje i regeneruje organizm, przynosząc korzystne efekty. Dzięki specjalnej kombinacji składników następuje zarówno szybka, jak i trwała mobilizacja energii przy jednoczesnej regeneracji sił. Prowadzi to do 6-godzinnego wzrostu poziomu wydajności przy wyzwaniach fizycznych i psychicznych.


Mierzymy się z coraz wyższymi wyzwaniami. Aby im podołać, wiele osób spożywa stymulanty, takie jak kawa lub napoje energetyzujące. Te ostatnie zawierają zwykle składniki syntetyczne i dużo cukru. Mają krótkotrwały i jednostronny efekt. LavaVitae obiera tutaj inną drogę. W przypadku Vita Energy zapakowaliśmy wyłącznie naturalne składniki w kapsułki. W ten sposób unikamy gorzkiego smaku kofeiny, a organizm jest chroniony przed zbędnym cukrem.więcej o produkcie TUTAJPoznaj 3 koncepcje biznesowe dla partnerów:


 1. Green Label - do wypróbowania i zapoznania się

 2. Red Label - do budowania dodatkowego biznesu

 3. Blue Label - do budowania stabilnego i długoterminowego biznesu
Green Label

jesteś częstym klientem i lubisz dzielić się swoją pasją i style życia LavaVitae z przyjaciółmi.


GREEN LABEL KORZYŚCI

Sales Bonus Unilevel Bonus First Order Bonus Dual Team Bonus (12€ za Cycles)

Rabat na zakupy:

-15% od 5 sztuk, -25% od 10 sztuk


TWÓJ PAKIET GREEN LABEL ZAWIERA


 • 1x Vita Pure (200 kapsułek)

 • 1x Vita Pure (proszek 200 g)

 • 1x Lava Dental (75 ml)

 • 2x książka „Kamień zdrowia”

 • 1x Network Marketing magazine (w języku angielskim)

 • 1x Katalog produktów

 • Backofice


PLN 751,43 z VAT, bez kosztów wysyłkiRed Label


chcesz uzyskać atrakcyjny dodatkowy dochód i stworzyć podstawy pomyślnej kariery zawodowej.


RED LABEL KORZYŚCI

Sales Bonus Unilevel Bonus First Order Bonus Dual Team Bonus (16€ za Cycles) Teamleader Bonus (10% na 1. poziomie kariery) Rabat na zakupy:

-20% od 5 sztuk, -30% od 10 sztuk


TWÓJ PAKIET RED LABEL MOŻE ZAWIERAĆ 3 RÓŻNE ZESTAWY DO WYBORU:


Red Label


 • 1x Vita Pure (200 capsules)

 • 1x Vita Pure (powder 200 g)

 • 1x Vita Pure (powder 400 g)

 • 1x Vita Reyouth (60 capsules)

 • 1x Vita Intense (2x500ml)

 • 1x Vita Intense (25 Sachets à 33ml)

 • 1x Vita Cell (300 tablets)

 • 1x Vita Energy (120 capsules)

 • 1x Vita Relax (30 sachets á 2,5 g)

 • 1x Lava Glow (50 ml)

 • 1x Lava Cream (50 ml)

 • 1x Lava Dental (75 ml)

 • 1x Lava Bath (powder 800 g)

 • 2x book "The Stone of Health"

 • 5x product catalog

 • 25 leaflet Vita Pure, Vita Reyouth, Vita Intense, Vita Cell, Vita Energy, Vita Relax, Lava Cream, Lava Dental, Lava Bath

 • Back Office

PLN 2.644,73

z VAT, bez kosztów wysyłki


Red Label "Vita Pure"

 • 6x Vita Pure (200 capsules)

 • 6x Vita Pure (powder 200 g)

 • 2x Vita Pure (powder 400 g)

 • 2x book "The Stone of Health

 • 5x product catalog

 • 10x 25 leaflet Vita Pure

 • Back Office

PLN 2.644,73

z VAT, bez kosztów wysyłki


Red Label "Fat ADE"

 • 1x Vita Pure Fat ADE Edition (200 capsules)

 • 1x Vita Pure (powder 400 g)

 • 1x Vita Reyouth (60 capsules)

 • 2x Vita Intense (2x500 ml)

 • 2x Vita Cell (300 tablets)

 • 1x Vita Energy (120 capsules)

 • 3x Vita EnProBa (powder 500 g)

 • 1x Vita Herbs (50 ml)

 • 1x Lava Bath (powder 800 g)

 • 1x Omega 3(180 capsules)

 • 1x Vitamin D3 (30 ml)

 • 1x Maßband

 • 1x Shaker

 • 1x Broschüre "Das Paket"

 • 1x Broschüre "Das Konzept"

 • 1x Broschüre "Die Praxis"

 • 1x Poster A3 - Fat ADE „Kleine Checkliste für den perfekten Start“

 • 1x Buch „Manfred Scherzer: In meinen Worten“

 • 1x Buch "The Stone of Health"

 • 5x Produktkatalog

 • Back Office

PLN 2.722,32

z VAT, bez kosztów wysyłki
Blue Label

dopasowujesz swoje możliwości do marzeń, a nie odwrotnie! Żadnych ograniczeń, a LavaVitae jest Twoją odskocznią do przyszłości. Jako partner z niebieską etykietą otwierasz cały plan kariery zawodowej i możesz się stać profesjonalistą.


BLUE LABEL KORZYŚCI

Sales Bonus Unilevel Bonus First Order Bonus Dual Team Bonus (20€ za Cycles) Teamleader Bonus (20% na 1. poziomie kariery, 10% na 2.-4. poziomie kariery) Generation Bonus World Sales Bonus

Rabat na zakupy:

-25% od 5 sztuk, -35% od 10 sztuk


TWÓJ PAKIET BLUE LABEL ZAWIERA


 • 5x Vita Pure (200 kapsułek)

 • 5x Vita Pure (proszek 200 g)

 • 1x Vita Pure (proszek da 400 g)

 • 2x Vita Reyouth (60 kapsułek)

 • 1x Vita Intense (2x500 ml)

 • 2x Vita Intense (25 saszetek po 33 ml)

 • 2x Vita Cell (300 tabletek)

 • 2x Vita Relax (30 saszetek po 2,5 g)

 • 2x Vita Energy (120 kapsułek)

 • 2x Lava Cream (50 ml)

 • 2x Lava Dental (75 ml)

 • 1x Lava Bath (proszek da 800 g)

 • 3x książka „Kamień zdrowia”

 • 1x Podsumowanie badań PMA Zeolith

 • 10x Katalog produktów

 • 25x ulotka: Vita Pure, Vita Reyouth, Vita Intense, Vita Cell, Vita Energy, Vita Relax, Lava Cream, Lava Dental, Lava Bath

 • Backofice


PLN 5.652,54 z VAT, bez kosztów wysyłkiPoznaj system wynagradzania LavaVitae:


1) Sales Bonus


Sales Bonus daje Ci wspaniałą możliwość prostego i szybkiego zarabiania pieniędzy. Opiera się on na obrotach brutto zakupów produktów (za wyjątkiem pakietów startowych/partnerskich - netto) wszystkich Twoich bezpośrednich klientów partnerów stowarzyszonych i partnerów biznesowych zarejestrowanych za pomocą Twojego osobistego identyfikatora partnera „ID”


W ramach Premii za Sprzedaż otrzymasz następujące procenty: Liczba produktów na zamówienie 1-4 - 20%, a ponad 5 produktów - 11%.


2) Unilevel Bonus

Bonus Unilevel jest podstawą twojego pasywnego dochodu i jest oparty na wielkości prowizji zespołowej, która wynika z zamówień na produkty wszystkich klientów, współpracowników i partnerów twojego zespołu. W przypadku Unilevel Bonusu niezależnie od wybranej etykiety startowej, masz udział w osiągniętym i objętym prowizją zakresie zespołu aż do 10. poziomu w następujący sposób:
3) First Order Bonus


Daje również możliwość szybkiego zarobienia pieniędzy i opiera się na obrocie produktem danej etykiety, którą Twój partner biznesowy nabywa w momencie dołączenia do niego. W przypadku First Order Bonus otrzymasz następujące stałe kwoty, w zależności od wybranej etykiety Twojego bezpośrednio sponsorowanego partnera biznesowego.


Green Label € 20,-

Red Label € 70,-

Blue Label € 180,-4) Dual Team Bonus


Dual Team Bonus jest twoim "turbo dochodowym" i oferuje ci wspaniałą możliwość wygenerowania wysokiego dochodu od samego początku, jednocześnie tworząc solidną podstawę dla stałego, pasywnego dochodu. Opiera się ona na rejestracji nowych partnerów biznesowych w Twojej lewej i prawej Downline. W zależności od wybranej etykiety lub aktualizacji etykiety partnera biznesowego, wygenerowany zostanie następujący Sales Volumen (SV):Maksymalna liczba cykli, które możesz zarobić w tygodniu w ramach Dual Team Bonusu zależy od wybranej etykiety i poziomu kariery, który osiągnąłeś:

Green label:

Poziom kariery 1 -2 - Maksymalna liczba cykl 10

Poziom kariery 3 - Maksymalna liczba cykl 15

Poziom kariery 4 -12 - Maksymalna liczba cykl 20


Red label:

Poziom kariery 1 -2 - Maksymalna liczba cykl 10

Poziom kariery 3 - Maksymalna liczba cykl 20

Poziom kariery 4 -12 - Maksymalna liczba cykl 30


Blue label:

Poziom kariery 1 - Maksymalna liczba cykl 15

Poziom kariery2 - Maksymalna liczba cykl 20

Poziom kariery 3 - Maksymalna liczba cykl 40

Poziom kariery 4 - Maksymalna liczba cykl 75

Poziom kariery 5 - Maksymalna liczba cykl 125

Poziom kariery 6 - Maksymalna liczba cykl 250

Poziom kariery 7 - Maksymalna liczba cykl 500

Poziom kariery 8 - Maksymalna liczba cykl 1000

Poziom kariery 9 - Maksymalna liczba cykl 1250

Poziom kariery 10 - Maksymalna liczba cykl 1500

Poziom kariery 11 - Maksymalna liczba cykl 1500

Poziom kariery 12 - Maksymalna liczba cykl 1750
5) Leadership Bonus


Premia w szczególny sposób nagradza Twoje umiejętności dydaktyczne i przywódcze oraz opiera się na dochodach Twoich bezpośrednich i pośrednich partnerów biznesowych, które uzyskują oni z Premii Unilevel. Do otrzymania Premii Leadership kwalifikujesz się tylko wtedy, gdy jesteś Partnerem Red lub Blue Label. W przypadku Leadership Bonus masz udział w dochodach Twoich partnerów , które osiągnęli oni jako Unilevel Bonus w następujący sposób:

6) Generation Bonus


Premia Generacja nagradza wsparcie i promocję zaangażowanych zespołów nawet poniżej obowiązkowej prowizyjnej wielkości Twojego zespołu Jest on oparty na wielkość kwalifikacji zespołu, która wynika z zamówień na produkty wszystkich klientów, współpracowników i partnerów Państwa generacji. Tylko Partnerzy Blue Label, którzy osiągnęli poziom kariery 5 lub wyższy, są uprawnieni do otrzymywania Premii Generacyjnej. Twoje pierwsze pokolenie powstaje w momencie, gdy jeden z partnerów twojego zespołu osiągnie poziom kariery 5 lub wyższy. Jeśli partner biznesowy z pierwszego pokolenia również osiągnie poziom kariery 5 lub wyższy, to tak powstanie Twoja 2 generacja. Jeśli partner biznesowy z drugiego pokolenia również osiągnie poziom kariery 5 lub wyższy, to tak powstanie Twoja 3 generacja. Jeśli partner biznesowy z trzeciego pokolenia również osiągnie poziom kariery 5 lub wyższy, to tak powstanie Twoja 4 generacja.
7) World Sales Pool Bonus


World Sales Pool Bonus nagradza lojalność i przedsiębiorczość w szczególny sposób i opiera się na zamówieniach produktów wszystkich klientów, spółek stowarzyszonych i partnerów biznesowych LavaVitae na całym świecie. Tylko Partnerzy Blue Label, którzy osiągnęli poziom kariery 6 lub wyższy mają prawo do wynagrodzenia w ramach World Sales Pool. LavaVitae inwestuje łącznie 4% światowej SV z zamówień na produkty wszystkich klientów, podmiotów stowarzyszonych i partnerów biznesowych w World Sales Pool Bonus, który składa się z pięciu niezależnych puli udziałów i jest wypłacany co miesiąc wszystkim uprawnionym osobom w sposób proporcjonalny.
Jeśli jesteś zainteresowany , wejdź na stronę LAVA VITAE i kliknij na dole strony zostań partnerem:
324 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page