top of page

Diagnostyka

Zyskaj ogromną ilość wiedzy o stanie twojego organizmu, znajdź ukryty problem i dowiedz się jak lepiej żyć.

Informodiagnostyka za pomocą odpowiednich urządzeń to metoda, która daje nam kompleksowy obraz o obciążeniach twojego organizmu patogenami i toksynami, informacji o niedostatecznej podaży konkretnych witamin i minerałów oraz o ukrytych trendach, które mogą z czasem rozwinąć się i zamanifestować w twoim organiźmie. 

Umów się już dziś na skan o 96% skuteczności prawdopodobieństwa w poszukiwaniu wystąpienia pasożytów, bakterii, wirusów, toksyn, metali ciężkich, substancji alergizujących. Poznaj, które  braki suplementacyjne powodują złe samopoczucie i dobierz odpowiednią technikę terapii naturalnych.

PRZYKŁADOWE WYNIKI :

Terapie naturalne

Każdy człowiek jest wyjątkowy więc w świetle tego, terapia dla każdego jest dostosowana do indywidualnych czynników wywołujących jego zły stan zdrowia. Terapie elektromedycyny wykorzystują urządzenia elektroniczne do normalizacji właściwości elektrycznych organizmu i emisji fal, które działają dwuwymiarowo - ładują nasze komórki aby same zaczęły efektywnie walczyć z problemem lub niszczą bezpośrednio obciążenie. Terapie mechaniczne mają na celu wzmocnić przepływ naszych płynów fizjologicznych. Metody fizykoterapeutyczne pomagają łagodzić objawy chorobowe oraz rewitalizować ciało.

Terapie w domu

Wspomóż naturalne procesy samoleczenia we własnym domu. Jeśli nie chcesz tracić czas na dojazdy do naszej placówki i cenisz sobie komfort zabiegów w ciszy swojego domu udostępniamy możliwość wypożyczenia sprzętu do terapii w twoim domu. Wypożyczenie urządzeń do domu to korzyść dla Ciebie i dla Twoich bliskich ponieważ istnieje możliwość wgrania terapii dla kilku członków rodziny. (obowiązuje podpisanie umowy wynajmu)

bottom of page