top of page

Diagnostyka

Zyskaj ogromną ilość wiedzy o stanie twojego organizmu i dowiedz się jak lepiej żyć. Informodiagnostyka za pomocą odpowiednich urządzeń w poszukiwaniu prawdopodobieństwa wystąpienia pasożytów, bakterii, wirusów, toksyn i substancji alergizujących daje nam kompleksowy obraz o obciążeniach twojego organizmu patogenami i toksynami, niedostatecznej podaży witamin i minerałów oraz o ukrytych trendach, które mogą z czasem rozwinąć się i  uwidocznić jeśli nic nie zmienisz w podejściu do swojego zdrowia już teraz. 

PRZYKŁADOWE WYNIKI :

Terapie

Każdy człowiek jest wyjątkowy więc w świetle tego, terapia dla każdego jest dostosowana do indywidualnych czynników powodujących jego zły stan zdrowia. Terapie elektromedycyny wykorzystują urządzenia elektroniczne do normalizacji właściwości elektrycznych organizmu i emisji fal. Opiera się to na twierdzeniu, iż niezdrowe komórki i narządy emitują zmienione fale elektromagnetyczne tj.: mają zmieniony wir oscylacyjny. 

Jak są niszczone obciążenia:

Odpowiednio dobrana częstotliwość fal elektromagnetycznych powoduje powrót komórki na odpowiedni poziom wiru oscylacyjnego lub zniszczenie obciążenia. Terapia częstotliwościowa opiera się na wpływie promieniowania elektromagnetycznego o niskiej częstotliwości na patogenne obciążenia. Częstotliwość rezonansowa odzwierciedla niektóre właściwości fizyczne obciążenia, z którym rezonuje. 

bottom of page