top of page

HEALY

Healy oferuje terapię częstotliwościową, która zapewnia niesamowite korzyści dla chorób przewlekłych, równowagi organizmu, kontroli wagi, pomocy w zasypianiu, łagodzenia bólu i wielu innych.

Przede wszystkim jest to zarejestrowane w Niemczech urządzenie medyczne w klasie UE IIa o wyśrubowanych warunkach prawnych jakie należy spełnić na tamtym rynku medycznym. Posiada atesty i badania naukowe w kierunku sprawdzone działania jako wyrób medyczny do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu kostnego i migreny, a także do terapii uzupełniającej chorób psychicznych, takich jak depresja, stany lękowe i związane z nimi zaburzenia snu.

ciekawostki

~ Praktycznie wszystko, czego doświadczamy, składa się z cząsteczek. Osoba dorosła składa się z około 7 000 000 000 000 000 000 000 000 000 (7 oktylionów) atomów.

~ Atomy tworzące materię nigdy się nie stykają. Im bliżej się zbliżają, tym większe jest odpychanie między ładunkami elektrycznymi na ich częściach składowych. Kiedy siedzisz na krześle, nie dotykasz go. Unosisz się na niewielką odległość w górze, zawieszony w odpychaniu między atomami, jest to właśnie siła elektromagnetyczna.

healy-set4.jpg

Co To Jest Healy?

 

Urządzenie Healy oferuje aplikacje, które pomogą Ci zachować formę, regenerować bioenergetycznie, zmniejszać ból, poprawiać koncentracje wpływa na twą skórę ,oczyszcza organizm. Ma za zadanie wesprzeć Cię w stresujących sytuacjach w ciągu dnia, ułatwić regenerację i znaleźć spokój wieczorem.

Healy ma pomóc ci zwiększyć witalność, poprawić przepływ twoich rezerw energii i aktywować twoje zbiorniki energii.

Urządzenie Healy opiera swoją pracę na 144 tys. tzw. „złotych częstotliwościach”. Każda jedna ma konkretne i niezależne oddziaływanie. Sercem urządzenia jest czujnik kwantowy, który generuje „złote częstotliwości” w celu indywidualnej analizy tych częstotliwości, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom w chwili zastosowania.

Healy zawiera ponad 100 specjalnych sekwencji programów, które zapewniają wsparcie przy wielu objawach i dolegliwościach. W rzeczywistości ich celem jest wyrównanie zaburzeń bioenergetycznych w ciele. Najcenniejszym jest fakt, że Healy jest w stanie ustalić indywidualne częstotliwości i tym samym dopasować ich zastosowanie do potrzeb bieżących.

Dzięki analizie przez moduł HealAdvisor Analyse Resonance terapeuta może po analizie rezonansu pomóc swoim klientom dobrać, w razie potrzeby, odpowiednie suplementy diety, środki spożywcze itp. 

W Unii Europejskiej Healy jest urządzeniem medycznym przeznaczonym do leczenia bólu w przypadku bólu przewlekłego, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do leczenia wspomagającego chorób psychicznych, takich jak depresja, lęk i związane z nimi zaburzenia snu.

Healy oferuje też inne indywidualne programy biorezonansowe, które mogą wesprzeć Cię w następujący sposób:

 • Ból / Psychika

 • Sen

 • Złoty cykl

 • Równowaga psychiczna

 • Praca

 • Skóra

 • Uczenie się

 • Fitness

 • Piękno

 • Meridiany

 • Czakry

 • Równowaga bioenergetyczna narządów i systemów

 • Programy ochronne

Na jakiej zasadzie to działa:

Główna zasada działania Healy brzmi "Jeśli komórka jest zdrowa, człowiek jest zdrowy" i opiera się na teorii Beckera i Nordenstroma, zgodnie z którą wiele chorób lub dysfunkcji w organizmie jest spowodowanych nienaturalnie obniżonym napięciem błony komórkowej.

Zacznijmy od podstaw. Naukowcy dr Robert O. Becker oraz dr Bjorn Nordenstorm (niegdysiejszy Prezes Komitetu Noblowskiego) odkryli i udowodnili, że spadek napięcia błony komórkowej jest sygnałem do rozwoju różnych dolegliwości, w tym stanów ostrych i przewlekłych. Zdrowe komórki to zdrowie człowieka. A zdrowie komórki może determinować jeden prosty parametr: napięcie elektryczne błony komórkowej.

Lata pracy w laboratoriach pozwoliły opracować model napięcia błony komórkowej, według którego idealną wartością napięcia komórki jest dokładnie -70 mV. Przy takiej wartości komórka ma dość energii do życia i do komunikowania się z innymi komórkami. Podczas choroby wartość ta spada do -50 mV. Ból i stan zapalny pojawia się przy wartości -40 mV. Natomiast poziom -15mV jest wartością progową poniżej której komórka może mutować, a nawet przekształcić się w nowotworową.

Pozytywne efekty leczenia mikroprądami:

Zwiększa produkcję ATP do 500%

ATP magazynuje energię w ogniwach, podobnie jak benzyna w baku samochodu. ATP jest wytwarzane w komórce przez mitochondria. Mitochondria są „elektrowniami” wytwarzającymi ATP w każdej komórce ciała.

Zwiększa syntezę białek do 70%

Synteza białek to proces, w którym powstają białka budujące komórki. Oznacza to tworzenie życia fizycznego, zgodnie z centralnym planem, który jest przechowywany jako DNA w każdej z naszych komórek.

Zwiększa transport aminokwasów do 40%

Aminokwasy są budulcem do syntezy białek.

Przebieg terapii:

Przed rozpoczęciem zabiegu klient powinien poinformować terapeutę o występujących w okolicy poddawanej leczeniu zaburzeniach czucia. Należy również zawiadomić terapeutę o przyjmowanych lekach przeciwbólowych, gdyż mogą one wpływać na zdolność odczuwania prądu elektrycznego. 

Ten zabieg polega na delikatnym przepływie niskich częstotliwości prądu przez twoje ciało. Kiedy usiądziesz wygodnie zostaną założone ci specjalne obrączki na nadgarstki lub  klipsy na uszy albo plaster.

Samo urządzenie jest bardzo intuicyjne. Małe, przenośne i wydaje się nieskomplikowane ponieważ główny wyświetlacz został zastąpiony aplikacją OS lub Android w telefonie lub tablecie, co zachowuje mniejszy gabaryt i wagę urządzenia. Pakiety programów mają duży wachlarz opcji. Terapeuta wybiera na panelu aplikacji doskwierający w danej chwili problem, a urządzenie samo załącza i dobiera na zasadzie biofeedbacku częstotliwości specjalnie dobrane pod Ciebie i twoje kłopoty. Podczas działania programu pokazany jest czas który pozostał do końca oraz moc, którą można zmieniać według odczuć osobniczych.

 

Przeciwwskazania (względne i bezwzględne):

 • u osób z rozrusznikiem serca i innymi implantami elektronicznymi

 • osoby u których występuje krwawienie lub występuje ryzyko ich wystąpienia lub zatoru

 • kobiety w ciąży

 • epilepsja

 • gorączka

 

w okolicach:

 • obszarów skóry poddanych radioterapii

 • w okolicach o zaburzonym (podwyższonym lub obniżonym) progu czucia

Skonsultuj się ze specjalistą przed użyciem, jeśli masz poważny stan zdrowia lub stosujesz leki na receptę.

Jak się przygotować:

 • załóż strój, który umożliwi łatwy dostęp do okolicy poddawanej zabiegowi

 • Ze skóry w miejscu poddawanym zabiegowi należy usunąć wszelkie kremy, maści i inne kosmetyki

 • czasami wymagane jest usunięcie nadmiernego owłosienia w miejscu poddanej zabiegowi aby poprawić przenikanie prądu

 • przed zabiegiem zdjąć biżuterię i inne metalowe elementy, gdyż stwarza to niepotrzebne ryzyko porażenia prądem

Czas:

test :15-30 minut

terapia: 1-2 h / dzień

Cena:

1 zabieg  50 zł

5 zabiegów 200 zł

10 zabiegów 400 zł

Wypożyczenie urządzenia:

Healy na każdy dzień - Programy częstotliwości Healy mogą Cię wspierać już po 20 minutach aplikacji, bez względu na to, gdzie jesteś: uprawiasz sport, relaksujesz się, w pracy, w domu lub w podróży. Dzięki darmowej aplikacji można je obsługiwać ze smartfona albo tabletu. Z Healy można korzystać codziennie. 

Zakup urządzenia:

W przypadku zainteresowania zakupem urządzenia Healy klikając w poniższy link, zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę producenta urządzenia: SKLEP HEALY

healy_na_poziomie_komórkowym.jpg

Zastrzeżenie: Indywidualne wyniki będą się różnić. 

Skonsultuj się z terapeutą przed użyciem, jeśli masz poważny stan zdrowia lub stosujesz leki na receptę. 

Opisane tutaj usługi w świetle prawa nie mają na celu leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja2010r. O Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii.

bottom of page