top of page

Jak wygląda wizyta w naszym gabinecie?

Do każdego klienta podchodzę bardzo szczegółowo, analizując każdą informację i badając wszystkie możliwe przyczyny objawów z którymi do mnie przychodzisz. Testy wykonuje przy użyciu najczulszych obecnie na rynku urządzeń medycyny kwantowej.

Wysoka czułość urządzeń do 96% prawdopodobieństwa pozwala niezwykle precyzyjne określić przyczyny obciążeń (pasożyty, bakterie, grzyby, wirusy, toksyny), dokładne miejsce lub organ obciążony oraz związki przyczynowe między bodźcami, symptomami, przyczynami i niedoborami zaburzającymi równowagę organizmu.

Testy są również w stanie ustalić trendy zdrowotne w twoim organizmie - w skrócie "jeśli nadal nie zmienisz swojego obecnego trybu życia, jesteś na prostej drodze do choroby X Y Z".

Urządzenie pokazuje również najbardziej dopasowane pozytywnym oddziaływaniem na dany układ i narząd związki alopatyczne, naturalne, fitoterapeutyki, litoterapię oraz składniki diety.

Jak przebiega wizyta diagnostyczna?

1.png
2.png
3.png
4.png

Wizyta diagnostyczna trwa od minimum 2 do 4 godzin. Średnio są to bardzo produktywne 3 godziny.

W przypadku dzieci czas staramy się skrócić do wymaganego minimum.

Jak wygląda diagnostyka?

Jak przebiega wizyta terapeutyczna?

  1. Przed rozpoczęciem każdego z zabiegów klient powinien poinformować terapeutę o występujących w okolicy poddawanej leczeniu zaburzeniach czucia, zmian skórnych, obszarów poddanych radioterapii.

  2. Należy również zawiadomić terapeutę o przyjmowanych lekach przeciwbólowych oraz lekach stosowanych na receptę.

  3. Do każdego zabiegu, terapeuta przedstawi przeciwwskazania jeśli ewentualnie są związane z twoim stanem zdrowia.

  4. Nie wymaga się żadnych skomplikowanych procedur aby przygotować się przed zabiegiem.

  5. Zalecane jest przed zabiegami dobre nawodnienie organizmu, zjedzenie lekkostrawnego posiłku powstrzymanie się od alkoholu, używek, kawy, herbaty i napojów energetycznych.

  6. Zawsze dobrym rozwiązaniem jest przyjść w wygodnym stroju, który umożliwi łatwy dostęp do okolicy poddawanej zabiegowi.

Jak wygląda Terapia?
bottom of page