top of page

NLS 9D 

 

Masz dość stania w kolejkach i wydawania pieniędzy na wiele różnych badań? Długo czekasz na wyniki, a wciąż nie masz pojęcia, w jakim stanie jest twój organizm i jakie działania masz podjąć, aby poprawić swoje zdrowie? 

Diagnostyka NLS 9D ma na celu uzyskanie informacji o tendencjach zdrowotnych organizmu za pomocą komputera, zapisanych wzorców i specjalnych programów. Dane o obiektywnym stanie bioenergetycznym poszczególnych układów, narządów, tkanek, komórek, chromosomów, a nawet hormonów są przekazywane w sposób rzeczywisty i natychmiast dekodowane w postaci konkretnych obciążeń organizmu i zaleceń. Ułatwia dobór środków ziołowych i suplementów do danego obciążenia chorobowegow obrębie poszczególnych narządów i tkanek. 

 

NLS to najszybsza diagnostyka w kierunku obciążeń pasożytów, bakterii, grzybów, toksyn, alergenów oraz zmian patologicznych w twoim organizmie. Diagnostyka na poziomie komórkowym dzięki skanowi elektromagnetycznrmu, porównaniu tysięcy wzorców i obliczeniom matematycznym potrafi już dzisiaj przewidzieć twoje tendencje chorobowe i określić obciążenia  twojego organizmu, które w prostej linii prowadzą z biegiem czasu do poważnych chorób przewlekłych i ostrych.

 

Dzięki temu skanowi możesz wyprzedzić chorobę do paru lat na przód. Zyskasz wiedzę, dzięki której możesz wczesnej zareagować i zmienić swój tryb życia aby po prostu jej uniknąć!

Test obciążenia organizmu NLS 9D może pomóc Ci uzyskać natychmiastowe informacje w czasie rzeczywistym na temat tego, jak radzi sobie Twój organizm i poszczególne jego narządy i tkanki. Wskaże negatywne tendencje zdrowotne.  Pomoże rozpoznać i podjąć aktywne decyzje w zakresie profilaktyki zdrowotnej oraz wesprzeć Cię w drodze do odzyskania zdrowia dzięki zalecanym terapiom naturalnym, nutraceutykom i wbudowanej metaterapii.

 

ciekawostki

Jedną z tajemnic nauki jest to, jak z dziwnie zachowujących się cząstek kwantowych, takich jak atomy i ich składniki, można zrobić coś tak pozornie solidnego i prostego jak twoje ciało, które zawiera zarówno widoczne, jak i niewidoczne części. Pierwszy to system materialny, a drugi to system energetyczny. 

Nie tylko jesteśmy zbudowani z cząstek elementarnych, ale także je produkujemy i jesteśmy przez nie nieustannie bombardowani przez cały dzień.

BIORESONANCE_PIC_COPY-1024x540.jpg
nls.png
41Q1MxXbQrL._AC_.jpg

Czemu służy ten test? 

Dzięki testowi NLS 9D na poziomie komórkowym możemy wychwycić różnego rodzaju obciążenia organizmu z dużym wyprzedzeniem czasowym w porównaniu z klasycznymi urządzeniami działającymi na zasadzie liniowej. W wielki skrócie, diagnostyka i terapie biorezonansowe oraz inne terapie wykorzystujące urządzenia elektroniczne mają na celu zarówno diagnozowanie obciążeń narządów wewnętrznych, jak i normalizację właściwości elektrycznych organizmu i emisji fal. Opiera się to na twierdzeniu, iż niezdrowe komórki i narządy emitują zmienione fale elektromagnetyczne tj.: mają zmieniony wir oscylacyjny. Biorezonans wysyła wiązkę fal elektromagnetycznych do organizmu, i odczytuje odbitą wiązkę fal bioelektromagnetycznych, wysyłanych z organizmu, przekształcając dzięki odpowiednim programom te wiązki w postaci wyniku liczbowego. Na urządzeniu są wczytane i zapisane zebrane w tysiącach wzorce fal bioelektromagnetycznych zdrowych narządów, patogenów i toksyn. Odpowiedź organizmu porównywana jest z zapisanymi wzorcami i przedstawiona jako wynik prawdopodobieństwa. Im wynik bliższy 0 tym większe prawdopodobieństwo podobieństwa do danego wzorca. Informodiagnosta analizuje skrupulatnie wyniki i sprawdza czy zachodzą niepokojące odstępstwa od normy. Z badań szczegółowych można odczytać nawet dynamikę trendów zdrowotnych. Czyli to, na ile dany organ lub dysfunkcja w organizmie jest w procesie i postępuje lub na ile jest stabilny. 

diagnostyka nls.jpg

 

Kiedy ten test jest dla ciebie?

 • szukasz sposobu, aby potwierdzić swoje odczucia, że twój organizm nie działa jak powinien

 • masz problemy zdrowotne, z którymi nie wiesz jak sobie radzić

 • szukasz potwierdzenia i wskazanie organów zagrożonych procesem chorobowym

 • chcesz dowiedzieć się jakie masz obciążenia w kierunku: pasożytów, chorób bakteryjnych i wirusowych

 • widzisz uczulenie, ale nie masz pojęcia co go wywołuje

 • potrzebujesz mobilizacji i pomocy aby zmienić swoje życie

 • Ciekawi cię które produkty spożywcze są dobre dla twoich narządów i tkanek

 • chcesz dobrać odpowiednią kurację ziołową lub litoterapię

Na jakiej zasadzie to działa:

System NLS 9D jest przeznaczony do czytania, komunikowania się i stymulowania zmian energii ciała.

Odbywa się to na różne sposoby, ale przede wszystkim używamy słuchawek (na zdjęciu po lewej) do komunikacji z nerwem błędnym ciała, w którym są umieszczone i wysyłamy słabe sygnały elektryczne, a następnie „słucha” odpowiedzi organizmu z tych sygnałów.

Nasze komórki ciała wytwarzają maleńkie impulsy elektryczne, które oddziałują lub komunikują się z sąsiednimi komórkami. Komórki stale emitują i reagują na te sygnały. Sygnały te mają postać oscylacji lub wibracji i stwierdzono, że wzór oscylacji różni się między osobą zdrową a osobą chorą. Oscylacje z komórki obciążonej obcymi substancjami, takimi jak bakterie, toksyny itp., również mają inną strukturę niż zdrowa komórka.

Dzięki stworzeniu specjalnego, skomplikowanego oprogramowania i cyfrowego czynnika przerzutnikowego, tranzystora p-n, stymulowanego przez mikroprocesor urządzenia, jest możliwe bardzo precyzyjne (z dokładnością od 90-97 %) określenie wydolności energetycznej czyli kondycji i zdrowia całego organizmu.
Urządzenie wykorzystuje analizę porównawczą  i dzięki bogatej bazie wzorców (ponad 120.000), obejmującej m.in. : patogeny, alergeny, mikroorganizmy i pasożyty otrzymujemy dokładną informację na temat procesów patologicznych toczących się w organizmie oraz zaburzeń w energetyce organizmu już na poziomie komórkowym oraz informację jakie naturalne metody terapeutyczne oraz dalsze działania można wdrożyć w celu poprawy kondycji badanej osoby.
Po zakończeniu  skanowania komunikacji , oprogramowanie zwraca graficzną reprezentację wszelkich zlokalizowanych zniekształceń w informacjach o ciele, jak również zalecenia dotyczące żywienia, homeopatii itp. — w tym zidentyfikowane obszary dla  META Therpay, które są zalecane do przywrócenia równowagi. Będą one następnie stymulować uzdrawiającą odpowiedź organizmu i korygować zauważone zniekształcenia. 

Metaterapia

Urządzenie umożliwia również przeprowadzanie zabiegów metaterapii bezbolesna i nieinwazyjna metoda zalecana przez producenta urządzenia nawet dla dzieci, w celu wyrównania zaistniałych niedoborów energetycznych w wykazujących zaburzenia obszarach oraz otwarcie procesu samo-naprawy obszaru zagrożonego obciążeniami. Terapia daje bardzo dobre efekty m.in. przy bólach różnego pochodzenia (np. reumatycznych),  wspieraniu wielu chorób przewlekłych oraz nowotworów (jako dodatkowa terapia wspierająca leczenie właściwe), jest wsparciem dla sportowców w optymalnym przygotowaniu organizmu do zawodów.

czytaj więcej

Przebieg testu:

Na początku zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego kwestionariusza aby sprawdzić ewentualne przeciwskazania do testu. Zalecane jest aby podczas testu w pomieszczeniu nie było zbędnych urządzeń powodujących zakłócenia elektromagnetyczne lub były wyłączone np. telefon komórkowy (na pewno nie może być on bezpośrednio przy twoim ciele). Najlepiej przed samym testem wypić szklankę wody.

Podajemy niezbędne dane. Uspokajamy się, wyrównujemy tętno, oddech, zakładamy specjalne słuchawki z bioinduktorem pomiarowym i dokonujemy pomiaru. Podczas badania można się zrelaksować, rysować, czytać czy opowiadać. Można też obserwować wyświetlane na monitorze jednostkowe wyniki, co jest ciekawe dla niejednego klienta. Jedyne, czego nie można robić, to poruszanie się po pomieszczeniu, łącznie ze schodzeniem z krzesła, bo konieczne jest siedzenie w jednym miejscu. Nie można również używać telefonów komórkowych i tabletów, które zaburzają wynik.

Badanie jest  nieinwazyjne i bezbolesne i trwa od 30 min.-1,5 godz. (w zależności od wybranego programu i zakresu badań). Polega na sczytywaniu wirujących fal alfa mózgu osoby badanej przez induktory pomiarowe i przekazywanie sygnału do analizy do mikroprocesora urządzenia.

Po jakim czasie otrzymujemy kompleksowe wyniki po badaniu:

Wyniki ogólne możemy omówić od razu, jeszcze w trakcie badania. Jednak wyniki szczegółowe analizuję po badaniu, ponieważ dokładna analiza musi potrwać gdyż połączona jest z informacjami uzyskanymi z konsultacji ogólnej i innymi badaniami. Na podstawie tego zestawienia tworzę całościowy program zdrowotny. Podczas tego etapu, ty możesz odetchnąć, skorzystać z dodatkowych terapii, zapoznać się z wytycznymi zdrowotnymi albo po prostu się zrelaksować. W tym czasie trwa moja wytężona praca w analizie uzyskanych wyników pomiaru. Dobry praktyk musi połączyć ze sobą wiele komponentów aby rzetelnie przedstawić Ci końcowy obraz diagnostyki obciążeń twojego organizmu i dobrać to twojego stanu zdrowia odpowiedni protokół zalecanej terapii.

Osoba badana otrzymuje po badaniu informację o obszarach zagrożonych (wykazujących zaburzenia energetyczne), rekomendacje obejmujące wskazanie obszarów do dalszej diagnostyki i konsultacji jak też prozdrowotne porady dotyczące właściwego sposobu odżywiania się, odpowiedniej dla danej osoby suplementacji oraz kierunków zmiany stylu życia w celu poprawy kondycji.

Przeciwwskazania:

 • kobiet w ciąży lub karmiących piersią

 • osób z rozrusznikiem serca

 • osoby z metalowymi implantami

 • epilepsja

 • pompa insulinowa

 • zażywanie środków psychotropowych, leczenie psychiatryczne, choroby psychiatryczne i związane z nimi leczenie farmakologiczne

 • niezalecany podczas miesiączki

Zawsze konsultujemy zasadność testu przed użyciem, jeśli masz poważny stan zdrowia lub stosujesz leki na receptę.

Jak się przygotować do testu:

 • dzień wcześniej nie pij alkoholu i nie bierz używek

 • dzień wcześniej nie jedz ciężkostrawnych posiłków

 • bądź dobrze nawodniony

 • nie pij w dniu badania kawy, herbaty, napojów energetycznych

 • w dniu badania nie przyjmuj suplementów, ale koniecznie zażyj wszystkie leki przepisane przez lekarza na choroby główne i współistniejące! Poinformuj o nich swojego terapeutę.

 • minimum 3 godziny przed pomiarem nie spożywamy posiłku

 • po wysiłku fizycznym oraz gdy jesteś zdenerwowany wyniki badania mogą być zaburzone

 • bezpośrednio przed testem zdejmujemy z siebie wszystkie metalowe ozdoby itp.,  odkładamy telefony komórkowe, zegarki

Czas:

 

30-90 minut

Czas zależy od liczby obszarów, które badamy. Możemy zbadać aż do 850 pozycji w organizmie.

Zobacz nasze pakiety szczegółowych badań.

Cena:

200zł

Zastrzeżenie: Indywidualne wyniki będą się różnić. 

Skonsultuj się z terapeutą przed użyciem, jeśli masz poważny stan zdrowia lub stosujesz leki na receptę. 

Rezonans nie wykryje duplikatów jakiegoś narządu lub braku innego (gdy ktoś np. nie ma wszystkich zębów lub ma wycięty wyrostek, z dużym prawdopodobieństwem biorezonans pokaże nieprawidłowości w tych obszarach, ale nie powie, że tych organów brakuje).

Badanie nie jest badaniem medycznym, nie zwalnia z wykonania badań analitycznych, ani z przyjmowania leków  czy suplementów zleconych przez lekarza w specjalistycznych placówkach służby zdrowia. Opisane tutaj usługi w świetle prawa nie mają na celu leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja2010r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. 

BIORESONANCE_PIC_COPY-1024x540.jpg
QUANTUM BIOREZONANS2.jpg

Analiza Ciała Quantum

4HEALYPL.jpg

Analiza Healy Resonance

istockphoto-1215737694-612x612.jpg

Test działania preparatu

na organizm

(lek,suplement,alergen)

BOXES_edited.jpg

Jeśli nie wiesz co wybrać:

Wybierz pakiet diagnostyczny

Poznaj nasze pozostałe usługi:

bottom of page