top of page

NLS 3D Metatron

 

Masz dość stania w kolejkach i wydawania pieniędzy na wiele różnych badań?

Wciąż nie masz pojęcia, w jakim stanie jest twój organizm?

Nie wiesz jakie działania masz podjąć, aby poprawić swoje zdrowie? 

Diagnostyka NLS 3D Metatron ma na celu uzyskanie informacji o tendencjach zdrowotnych organizmu. Dane o stanie bioenergetycznym poszczególnych układów, narządów, tkanek, komórek, chromosomów, a nawet hormonów są przekazywane w sposób rzeczywisty i natychmiast dekodowane w postaci konkretnych obciążeń organizmu i zaleceń. Ułatwia dobór środków ziołowych i suplementów do danego obciążenia chorobowego w obrębie poszczególnych narządów i tkanek. 

 

NLS to najszybsza diagnostyka w kierunku obciążeń pasożytów, bakterii, grzybów, toksyn, alergenów oraz zmian patologicznych w twoim organizmie. Diagnostyka na poziomie komórkowym dzięki porównaniu tysięcy wzorców i obliczeniom matematycznym potrafi już dzisiaj przewidzieć twoje tendencje chorobowe i określić obciążenia  twojego organizmu, które w prostej linii prowadzą z biegiem czasu do poważnych chorób przewlekłych i ostrych.

 

Dzięki temu skanowi możesz wyprzedzić chorobę do paru lat na przód. Zyskasz wiedzę, dzięki której możesz wczesnej zareagować i zmienić swój tryb życia aby po prostu jej uniknąć!

Test obciążenia organizmu NLS 3D może pomóc Ci uzyskać natychmiastowe informacje jak radzi sobie Twój organizm i poszczególne jego narządy i tkanki. Wskaże negatywne tendencje zdrowotne.  Pomoże rozpoznać i podjąć aktywne decyzje w zakresie profilaktyki zdrowotnej oraz wesprzeć Cię w drodze do odzyskania zdrowia dzięki zalecanym terapiom naturalnym, nutraceutykom i wbudowanej metaterapii pasywnej lub celowanej na patogen.

 

BIORESONANCE_PIC_COPY-1024x540.jpg
nls.png
metaterapia nls.jpg

Kiedy ten test jest dla ciebie?

 • szukasz sposobu, aby potwierdzić swoje odczucia, że twój organizm nie działa jak powinien

 • masz problemy zdrowotne, z którymi nie wiesz jak sobie radzić​

 • szukasz potwierdzenia i wskazanie organów zagrożonych procesem chorobowym

 • chcesz dowiedzieć się jakie masz obciążenia w kierunku: pasożytów, chorób bakteryjnych i wirusowych

 • widzisz uczulenie, ale nie masz pojęcia co go wywołuje

 • potrzebujesz mobilizacji i pomocy aby zmienić swoje życie

 • ciekawi cię które produkty spożywcze są dobre dla twoich narządów i tkanek

 • chcesz dobrać odpowiednią kurację ziołową, homeopatyczną lub litoterapię

 • chcesz sprawdzić czy twoje leki i suplementy działają poprawnie

diagnostyka nls metatron wide.jpg

Czemu służy ten test? 

Dzięki testowi NLS 3D na poziomie komórkowym możemy wychwycić różnego rodzaju obciążenia, błędy i patologie organizmu z dużym wyprzedzeniem czasowym. Ma na celu zarówno diagnozowanie obciążeń narządów wewnętrznych, jak i normalizację właściwości elektrycznych organizmu i emisji fal. Informodiagnosta analizuje skrupulatnie wyniki i sprawdza czy zachodzą niepokojące odstępstwa od normy. Z badań szczegółowych można odczytać nawet dynamikę trendów zdrowotnych. Czyli to, na ile dany organ lub dysfunkcja w organizmie jest w procesie chorobowym, czy proces ten postępuje lub na ile jest stabilny. 

Liczbowe wyniki testu porównywane są z patologicznymi wzorcami nazw tysiąca wirusów, bakterii, grzybów, pasożytów oraz jednostek chorobowych i substancji toksycznych. Wyniki są analizowane i przedstawiane od razu podczas badania aby odkryć obciążenia twojego organizmu. 

Diagnostyka:

 • W teście możemy ocenić również uszkodzenie badanej tkanki w danym narządzie lub układzie, homeostazę biochemiczną gdzie wartości skrajne charakteryzują czynniki wykraczające poza normy fizjologiczne, podstawowe stany patomorfologiczne charakterystyczne dla poszczególnych tkanek organizmu, czynniki zakaźne, alergeny przemysłowe, roślinne i zwierzęce.

 • Główną cechą oprogramowania Metatron 4025 Hunter jest funkcja skanowania która pozwala automatycznie zlokalizować nidus, w którym występują nowotwory i choroby dziedziczne, poznać poziom genomu oraz uzyskać preparaty histologiczne, cytologiczne, chromosomy i zejść głębiej, na poziom części cząsteczki DNA.

 • Metatron zawiera również dostępne obrazy dłoni, stóp, małżowin usznych i tęczówki do oceny punktów akupunkturowych.

 • System testowy oferuje wyjątkową możliwość rejestrowania wahań częstotliwości każdego preparatu zewnętrznego (suplement, lek, pokarm, związek chewmiczny) i sprawdzenie jak działa na twoj organizm. Ocenia się wzmocnienie lub osłabienie kompensacyjnych odpowiedzi organizmu pod warunkiem wystąpienia efektu informacyjnego ze strony badanej substancji.

Terapia celowana zewnętrzna: 

Urządzenie ma zdolność doboru kilka terapii zewnętrznych dostosowanych najtrafniej do obecnego stanu twojego organizmu.

 • Alopatia - najważniejsze syntetyczne preparaty medycyny konwencjonalnej dostępne w aptekach

 • Homeopatia - dobór preparatów homeopatycznych

 • Fitoterapia - zioła i rośliny lecznicze

 • Litoterapia - właściwości spektralne kamieni szlachetnych i minerałów do stałego posiadania lub leczenia określonych chorób

 • Nutraceutyki - suplementów biologicznie aktywnych

 • Żywność - mięso, ryby, nabiał, warzywa, owoce, olej, napoje, przyprawy itp, zalecana do stosowania lub odradzana pod twój stan zdrowia

Terapia celowana wewnętrzna: 

 • Metaterapia - jest to terapia biorezonansowa ze sprzężeniem zwrotnym (terapia META) gdzie funkcja falowa zdrowej tkanki ulega zwiększeniu. Dzięki terapii zostają neutralizowane zaburzenia organiczne – chroniczny stres i zaburzone reakcje centralnego układu nerwowego. Pomaga organizmowi lepiej radzić sobie z wykrytymi problemami, toksynami i alergenami aby je usunąć. Aktywują samoleczenie oraz umożliwiają wyjście nawet z bardzo starych chorób narządowych. Terapia jest nieinwazyjna, bezbolesna i wzmacniająca układ odpornościowy. Jest bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży i dzieci. Możemy na bierząco monitorować wynik analizy porównawczej (poprawę lub pogorszenie struktury). czytaj więcej

 • Metaterapia celowana na patogen - funkcja falowa czynnika patologicznego ulega tłumieniu, co powoduje zmniejszenie poziomu reakcji adaptacyjnych znalezionego patogenu (wirus, grzyb, bakteria, pasożyt). Patogen zostaje osłabiony. 

 • Metaterapia z litoterapią - tryb terapii z wykorzystaniem charakterystyki spektralnej wybranego kamienia szlachetnego

Na jakiej zasadzie to działa?

Jesteśmy biologią, chemią i fizyką. Jedną z tajemnic nauki jest to, jak z dziwnie zachowujących się cząstek kwantowych, takich jak atomy i ich składniki, można zrobić coś tak pozornie solidnego i prostego jak twoje ciało. Zawiera ono zarówno widoczne, jak i niewidoczne części. Pierwszy to system materialny - komórki, płyny, hormony i reakcje enzymatyczne (biologia i chemia), a drugi to system energetyczny - Nasze maleńkie impulsy elektryczne, które oddziałują pomiędzy komórkami (fizyka). 

Dodatkowo nie tylko jesteśmy zbudowani z cząstek elementarnych, ale także je produkujemy i jesteśmy przez nie nieustannie bombardowani przez cały dzień. Instytut Psychofizyki Praktycznej opracował analogowy system testowy, który mierzy transfer informacji i interakcja z różnymi systemami biologicznymi. Na podstawie koncepcji elektroakupunktury w celu regulacji organizmu, umożliwia śledzenie wszystkich warunków w organizmie poprzez zmiany charakterystyki falowej tkanki, poszczególnych komórek, chromosomów, a nawet poszczególnych enzymów i hormonów. Baza diagnostyczna opiera się na analizie spektralnej wirowego pola magnetycznego dowolnego obiektu biologicznego. Zasady logiki entropii teorii kwantowej zakładają, że systemy biologiczne z istniejącymi patologiami prowadzą do stanów niestabilnych (metastabilnych), które znacznie bardziej prawdopodobne są uszkodzenie systemów.

Metatron System NLS 3D jest przeznaczony do czytania, komunikowania się i stymulowania zmian energii ciała. Działa na zasadzie wzmacniania przez mózg sygnału inicjującego wraz z rozpadem zaangażowanych układów metastabilnych. W skrócie urządzenie pochłania to promieniowanie dokładnie tam, skąd ono pochodzi, a następnie wyświetla je na ekranie komputera ułatwiając określenie lokalizacji procesu patologicznego. Można ocenić proces rozpadu tych struktur biologicznych i poczynić prognozy odnośnie wzorców, gdzie tworzony jest wirtualny model organów w określonych kolorach obciążeń oraz wyniku liczbowego.  Na urządzeniu zebrane w tysiącach wzorce fal bioelektromagnetycznych zdrowych narządów, patogenów i toksyn. Odpowiedź organizmu porównywana jest z zapisanymi wzorcami i przedstawiona jako wynik prawdopodobieństwa. Każdy proces patologiczny ma również swój własny charakterystyczny diagram przechowywany w pamięci komputera, na którym przedstawiono wszystkie postępujące etapy, z uwzględnieniem wieku, płci i innych różnic. Im wynik bliższy zeru tym większe prawdopodobieństwo podobieństwa do danego wzorca. Analizowane prawdopodobieństowo występowania obciążeń sięga 96% trafności.

NLS TEST.jpg

Jak wygląda test:

Na początku zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego kwestionariusza aby sprawdzić ewentualne przeciwskazania do testu. Zalecane jest aby podczas testu w pomieszczeniu nie było zbędnych urządzeń powodujących zakłócenia elektromagnetyczne lub były wyłączone np. telefon komórkowy (na pewno nie może być on bezpośrednio przy twoim ciele). Najlepiej przed samym testem wypić szklankę wody.

Podajemy niezbędne dane. Uspokajamy się, wyrównujemy tętno, oddech, zakładamy specjalne słuchawki z bioinduktorem pomiarowym i dokonujemy pomiaru. Podczas badania można się zrelaksować, rysować, czytać czy opowiadać. Można też obserwować wyświetlane na monitorze jednostkowe wyniki, co jest ciekawe dla niejednego klienta. Jedyne, czego nie można robić, to poruszanie się po pomieszczeniu, łącznie ze schodzeniem z krzesła, bo konieczne jest siedzenie w jednym miejscu. Nie można również używać telefonów komórkowych i tabletów, które zaburzają wynik.

Badanie jest  nieinwazyjne i bezbolesne i trwa od 30 min.-1,5 godz. (w zależności od wybranego programu i zakresu badań). Polega na sczytywaniu wirujących fal alfa mózgu osoby badanej przez induktory pomiarowe i przekazywanie sygnału do analizy do mikroprocesora urządzenia.

Po jakim czasie otrzymujemy kompleksowe wyniki po badaniu:

Wyniki ogólne możemy omówić od razu, jeszcze w trakcie badania. Jednak wyniki szczegółowe analizuję po badaniu, ponieważ dokładna analiza musi potrwać gdyż połączona jest z informacjami uzyskanymi z konsultacji ogólnej i innymi badaniami. Na podstawie tego zestawienia tworzę całościowy program zdrowotny. Podczas tego etapu, ty możesz odetchnąć, skorzystać z dodatkowych terapii, zapoznać się z wytycznymi zdrowotnymi albo po prostu się zrelaksować. W tym czasie trwa moja wytężona praca w analizie uzyskanych wyników pomiaru. Dobry praktyk musi połączyć ze sobą wiele komponentów aby rzetelnie przedstawić Ci końcowy obraz diagnostyki obciążeń twojego organizmu i dobrać to twojego stanu zdrowia odpowiedni protokół zalecanej terapii.

Osoba badana otrzymuje po badaniu informację o obszarach zagrożonych (wykazujących zaburzenia energetyczne), rekomendacje obejmujące wskazanie obszarów do dalszej diagnostyki i konsultacji jak też prozdrowotne porady dotyczące właściwego sposobu odżywiania się, odpowiedniej dla danej osoby suplementacji oraz kierunków zmiany stylu życia w celu poprawy kondycji.

Jak się przygotować do testu:

dzień wcześniej:​

 • nie pij alkoholu i nie bierz używek

 • nie jedz ciężkostrawnych posiłków

 • bądź dobrze nawodniony

 • wyśpij się

w dniu badania:​

 • nie pij w dniu badania kawy, herbaty, napojów energetycznych

 • w dniu badania nie przyjmuj suplementów, ale koniecznie zażyj wszystkie leki przepisane przez lekarza na choroby główne i współistniejące! Poinformuj o nich swojego terapeutę.

 • minimum 3 godziny przed pomiarem nie spożywamy posiłku

 • zrezygnuj z dużego wysiłku fizycznego

 • gdy jesteś zdenerwowany wyniki badania mogą być zaburzone

 • bezpośrednio przed testem zdejmujemy z siebie wszystkie metalowe ozdoby itp., odkładamy telefony komórkowe, zegarki

Przeciwwskazania do testu:

 • kobiet w ciąży lub karmiących piersią

 • osób z rozrusznikiem serca

 • osoby z dużmi metalowymi implantami

 • epilepsja

 • pompa insulinowa 

 • aparat słuchowy zamontowany na stałe

Niezalecany:

 • psychozy

 • podczas miesiączki

Zawsze konsultujemy zasadność testu przed użyciem, jeśli masz poważny stan zdrowia lub stosujesz leki na receptę.

Czas:

 

30-90 minut

Czas zależy od liczby obszarów, które badamy. 

Zobacz nasze pakiety szczegółowych badań.

Cena:

200zł

Zastrzeżenie: Indywidualne wyniki będą się różnić. 

Skonsultuj się z terapeutą przed użyciem, jeśli masz poważny stan zdrowia lub stosujesz leki na receptę. 

Rezonans nie wykryje duplikatów jakiegoś narządu lub braku innego (gdy ktoś np. nie ma wszystkich zębów lub ma wycięty wyrostek, z dużym prawdopodobieństwem biorezonans pokaże nieprawidłowości w tych obszarach, ale nie powie, że tych organów brakuje).

Badanie nie jest badaniem medycznym, nie zwalnia z wykonania badań analitycznych, ani z przyjmowania leków  czy suplementów zleconych przez lekarza w specjalistycznych placówkach służby zdrowia. Opisane tutaj usługi w świetle prawa nie mają na celu leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja2010r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. 

QUANTUM BIOREZONANS2_edited.jpg

Analiza Ciała Quantum

4HEALYPL.jpg

Analiza Healy Resonance

istockphoto-1215737694-612x612.jpg

Test działania preparatu

na organizm

(lek,suplement,alergen)

BOXES_edited.jpg

Jeśli nie wiesz co wybrać:

Wybierz pakiet diagnostyczny

Poznaj nasze pozostałe usługi:

bottom of page