top of page
5.jpg

Witaj! Jak się dziś czujesz?

Mam na imię Paulina i pomogę Tobie oraz Twoim bliskim odnaleźć wymarzoną drogę do pełni zdrowia.

Jestem magistrem analityki medycznej oraz dyplomowanym: naturopatą, zielarzem, informodiagnostą, informoterapeutą, dietetykiem ze specjalizacją interakcji suplementów z lekami. Jestem członkiem renomowanych krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń medycyny integracyjnej. Ale przede wszystkim jestem Twoją przewodniczką do zdrowego, długiego i szczęśliwego życia. 

Przeprowadzane analizy i protokoły terapeutyczne opieram na badaniach naukowych. Natomiast z naturopatii i alternatywnych metod uważnie wybieram tylko sprawdzone, miarodajne i efektywne metody wpływające faktycznie na poprawę stanu zdrowia.  

Uzupełniam luki w twojej dotychczasowej suplementacji,dodaję brakujące elementy, wdrażam nowe, sprawdzone schematy i protokoły, skupiam się na twoich odczuciach, poszukuje prawdziwego źródła twoich problemów, dbam o odpowiednie odżywienie i regenerację twojego organizmu i nigdy nie wykluczam medycyny konwencjonalnej z twojego życia.

Wiedza - Praktyka - Bezpieczeństwo -Efekt! 

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube - Czarny Krąg

Moje podejście:

 Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na Wydziale Farmacji i Medycyny Laboratoryjnej, pracowałam również kilka lat za granicą w szpitalach i firmach medycznych. Tam właśnie narodziło się moje zainteresowanie medycyną komplementarną, dyscypliną coraz bardziej docenianą przez WHO i opisywaną w badaniach naukowych na całym świecie, a w Polsce niestety dla szkody dla pacjenta nadal ograniczaną, bagatelizowaną lub co gorsza źle interpretowaną.

 W swojej pracy z klientem umiejętnie przeplatam zdobytą przez lata wiedzę medyczną i badań wraz ze zdrowo rozsądkowym podejściem medycyny holistycznej przy pomocy naturalnych metod terapii i protokołów wybierając te sprawdzone, miarodajne i faktycznie wpływające na poprawę stanu organizmu.  

Stowarzyszenia:

stowarzyszenie mk.jpg

Jestem członkiem  Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Komplementarnej, którego celem jest między innymi szerzenie wiedzy w zakresie naturalnych terapii mających na celu umożliwienie powrotu do zdrowia w wymiarze fizyczno-psychicznym poprzez utrzymanie homeostazy naszego organizmu w szerokim zrozumieniu pojęcia profilaktyki zdrowia. Stowarzyszenie współpracuje na rzecz profilaktyki zdrowia z innymi organizacjami.

BSEM.jpg

Jako Associate Overseas Member należę do the  British Society for Ecological Medicine, największej brytyjskiej organizacji zrzeszającej członków specjalizujących się w medycynie ekologicznej. BSEM istnieje jako organizacja zawodowa od 1983 roku i przez ponad 30 lat wniosła znaczący wkład w integrację zasad ekologicznych z medycyną głównego nurtu w Wielkiej Brytanii. Naszym głównym celem jest dzielenie się i promowanie wiedzy i umiejętności z korzyścią dla społeczeństwa. 

AANP-logo.png

Jestem członkiem American Association of Naturopathic Physicians (AANP) , amerykańskim stowarzyszeniem zawodowym założonym w 1985 roku, reprezentującym licencjonowanych lekarzy naturopatów, studentów medycyny naturopatycznej i innych pracowników służby zdrowia związanych z profesją naturopatów.

Lekarze członkowie AANP są absolwentami naturopatycznych szkół medycznych akredytowanych przez Radę ds. Naturopatycznej Edukacji Medycznej. CNME jest uznawana przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych za krajową agencję akredytującą programy prowadzące do uzyskania stopnia doktora medycyny naturalnej (ND lub NMD) lub doktora medycyny naturalnej (ND). Wspólnie pracujemy nad rozwojem unikalnej i odrębnej filozofii medycyny naturopatycznej, poszerzaniem dostępu do lekarzy naturopatycznych i pomaganiem jej członkom w budowaniu skutecznych praktyk.

Kursy i szkolenia:

Jestem magistrem analityki medycznej oraz zdobyłam dyplomy z naturopatii, zielarstwa, informodiagnostyki, informoterapeutyki. Skończyłam studia podyplomowe z dietetyki ze specjalizacją interakcji suplementów z lekami. Odbywam cały czas szkolenia i kursy w Polsce i za granicą z szerokiej dziedziny medycyny klasycznej oraz .komplementarnej.

Można powiedzieć - uczę się cały czas.  Tym bardziej jeśli chodzi o podejście holistyczne i metody komplementarne, które należy dostosować do stanu organizmu indywidualnie.

Więcej o gabinecie EcoMedica Kielce:

Tworząc gabinet Ecomedica chcieliśmy aby był wyjątkowym miejscem na mapie Kielc, gdzie każdy klient ma poczucie spokoju, intymności i bezpieczeństwa dzięki czemu można w skupieniu i z indywidualnym podejściem holistycznym pracować nad psychicznymi, fizycznymi i duchowymi aspektami jego zdrowia.

Gabinet mieści się w cichej i spokojnej, otoczonej lasem okolicy na przedmieściach miasta Kielce, ul. Dobromyśl 20, z dogodnym dojazdem od strony centrum (12 minut) lub z drogi ekspresowej S7 (4minuty). Gwarantujemy też duży, bezpłatny parking dla klientów, Dla osób preferujących komunikację miejską, gabinet położony jest blisko przystanków dwóch linii ZTM (1 i 28 ). 

Daleko od zgiełku, w kameralnej atmosferze można łatwiej się odprężyć i nabrać energii do nowych wyzwań już od początku terapii.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze pomiary były jak najbardziej dokładne więc nasz gabinet, jako jeden z nielicznych w Polsce, został specjalnie przystosowany do blokowania szkodliwych częstotliwości zewnętrznych poprzez zastosowanie specjalnej klatki Faraday’a (pomieszczenie izolujące od wszelkich zewnętrznych pól elektromagnetycznych) aby zminimalizować interferencje. Dzięki temu wyniki pomiarów są bardziej dokładne i mniej  zaburzane przez cały otaczający nas zewnętrzny elektrosmog.

bottom of page