top of page

Terapia BRT pasywna 

Jest to terapia regulująca pracę narządów i tkanek.

 

Terapia Biorezonansowa (BRT) to nieinwazyjna terapia wykorzystująca biofizykę ciała. Nie koliduje z konwencjonalnymi zabiegami i jest odpowiedni nawet dla dzieci i szczególnie wrażliwych pacjentów.

Wspomaga usuwanie przyczyn chorób przewlekłych i zwyrodnieniowych poprzez przywracaniu „samoregulacji”, zwiększając zdolność organizmu do leczenia i naprawy.
 

IMG_1894.jpg
1.jpg
BRT pasywne.jpg

Co to jest terapia BRT

Teoria stojąca za BRT polega na tym, że każda komórka w ciele rezonuje z określoną częstotliwością, podobnie jak kamerton rezonujący i wytwarzający falę akustyczną. Grupy komórek (na przykład narząd) rezonują na swoich częstotliwościach, wytwarzając pole elektromagnetyczne i unikalne wzorce częstotliwości.

W normalnych warunkach fizjologicznych twoje ciało wytwarza synchronizację różnych procesów oscylacyjnych (falowych).
Oprócz drgań fizjologicznych (harmonicznych sygnałów), które dają informacje na temat zdrowia, w zakresie są zawarte także patologiczne oscylacje dysharmoniczne (pochodzące z uszkodzonych narządów lub różnych czynników patologicznych), które należy zdecydowanie osłabić lub usunąć całkowicie. Jednakże, gdy pojawią się stany patologiczne, nastąpi zakłócenie lub nasilenie tych fal, prowadzące do choroby. Na przykład takie stany chorobowe mogą wystąpić z powodu przewagi pobudzenia (stresu patologicznego), co skutkuje zaburzeniem funkcjonowania Ośrodkowego Układu Nerwowego i wynikającą z tego anomalią chorobową.

Biorezonans pasywny BRT znajduje zastosowanie w terapiach ogólnych, takich jak: 

 • przywracanie równowagi w organizmie,

 • wspomaganie wydalania toksyn,

 • czy też w naturalnej stymulacji odporności organizmu.

Na jakiej zasadzie to działa:

BRT opiera się na teorii, że komórki komunikują się ze sobą za pomocą biofotonów lub „błysków światła” (promieniowania fotonowego) o określonych częstotliwościach. Biofizycy uważają, że biofizyka ciała kontroluje poziom biochemiczny, który z kolei kontroluje biologiczną strukturę narządów.

BRT manipuluje tymi częstotliwościami, aby poprawić stan zdrowia jednostki. Podstawową zasadą działania jest inwersja: drgania pochodzące z ręki pacjenta są przekazywane na wejście urządzenia, a następnie inwertowane o 180°, wzmacniane i przekazywane z wyjścia urządzenia do drugiej ręki pacjenta. Tłumione (eliminowane) są przy tym drgania patologiczne, a normalne, tj. fizjologiczne, tylko nieznacznie są osłabiane, co jest czynnikiem trenującym. 

Za pomocą opisanej powyżej metody terapia biorezonansowa osłabia i blokuje szkodliwe wibracje oraz nasyca organizm wibracjami fizjologicznymi. A ponieważ wszystkie zaburzenia biochemiczne i morfologiczne w organizmie to przede wszystkim patologiczne oscylacje elektromagnetyczne, zastosowany program pBRT w rzeczywistości „niszczy”, „usuwa” z organizmu wszystko, co jest przyczyną chorób.

Zwykle potrzeba co najmniej 3 – 6 sesji, zanim pacjenci zaczną odczuwać oznaki poprawy.

Przebieg terapii:

Na początku zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego kwestionariusza aby sprawdzić ewentualne przeciwskazania do testu. Zalecane jest aby podczas terapii w pomieszczeniu nie było zbędnych urządzeń powodujących zakłócenia elektromagnetyczne lub były wyłączone np. telefon komórkowy (na pewno nie może być on bezpośrednio przy twoim ciele). Najlepiej przed samym zabiegiwm wypić szklankę wody.

Podajemy niezbędne dane. Uspokajamy się, wyrównujemy tętno, oddech.

Na ciele badanego umieszcza się 6 elektrod ( po dwie na głowie, rękach i stopach ) i za ich pomocą urządzenie diagnostyczne rejestruje przewodność elektryczną prądu stałego skóry badanego. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny.

Przeciwwskazania bezwzględne:

 • osób z rozrusznikiem serca

 • pompa insulinowa

 • obecność przeszczepów do 3 lat

Przeciwwskazania względne:

 • osoby z metalowymi implantami (inne niż tytanowe)

 • epilepsja

 • kobiet w ciąży lub karmiących piersią

Zawsze konsultujemy zasadność testu przed użyciem, jeśli masz poważny stan zdrowia lub stosujesz leki na receptę.

Jak się przygotować:

 • dzień wcześniej nie pij alkoholu i nie bierz używek

 • dzień wcześniej nie jedz ciężkostrawnych posiłków

 • bądź dobrze nawodniony

 • nie pij w dniu badania kawy, herbaty, napojów energetycznych

 • w dniu badania nie przyjmuj suplementów, ale koniecznie zażyj wszystkie leki przepisane przez lekarza na choroby główne i współistniejące!

 • zdejmujemy z siebie wszystkie metalowe ozdoby itp.

Czas:

30 -60 minut 

Cena:

Terapia BRT 1 zabieg (20-40 minut)  40 zł

Pakiet 5 zabiegów 160 zł

Pakiet 10 zabiegów 320 zł

Zastrzeżenie: Indywidualne wyniki będą się różnić. 

Skonsultuj się z terapeutą przed użyciem, jeśli masz poważny stan zdrowia lub stosujesz leki na receptę. 

Badanie nie jest badaniem medycznym, nie zwalnia z wykonania badań analitycznych, ani z przyjmowania leków  czy suplementów zleconych przez lekarza w specjalistycznych placówkach służby zdrowia. Opisane tutaj usługi w świetle prawa nie mają na celu leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja2010r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. 

bottom of page