top of page

Generator Plazmowy Rife'a

Sanoplasma to urządzenie do nieinwazyjnego usuwania obciążeń, m.in.: borrelia (burgdorferii, afzelli, garinii i inne gatunki krętków), babesia, bartonella, brucella, candida albicans i inne grzyby patogenne, chlamydia, gronkowiec złocisty, yersinia, anaplasma, toxoplasma, wirus opryszczki (HSV; CMV), pasożytów wątroby (przywry), tasiemca, glisty ludzkiej.

 

Usunięcie tych patogenów jako przyczyny objawów rozwiązuje wiele chorób, takich jak cukrzyca, choroby serca, stany zwyrodnieniowe stawów, kręgosłupa, jelit, choroby wątroby i nerek, związane z bezsennością, schorzenia ginekologiczne, alergie czy też depresje i migreny.

Co To Jest Generator Plazmowy Rife'a?

Generator częstotliwości elektromagnetycznej (generator plazmy) to metoda, która ma prawie 100 lat badań. Terapia na tym urządzeniu opiera się na odkryciach uznanych naukowców, w tym dr Royal Raymond Rife, Bob Beck, Pioré Antonie, dr Hulda Regerh Clark i Nicola Tesla. Instrument jest zgodny z prostą metodologią i pomaga w zwalczaniu patogenów, takich jak grzyby, bakterie lub wirusy, nie powodując żadnych skutków ubocznych u gospodarza.

Na jakiej zasadzie to działa:

Generator plazmowy działa w oparciu o podstawowej zasadzie „sprzężenia zwrotnego” rezonansu. Zjawisko to opiera się na założeniu, że wszystkie żywe organizmy mają własną częstotliwość elektromagnetyczną, która jest specyficzna dla ich gatunku. Jednostką miary dla tej częstotliwości elektromagnetycznej jest 1 herc / jedna wibracja / sekundę.

Ta wibracja jest unikalna dla każdego mikroorganizmu i jest prawie stała w przypadku niektórych gatunków. Dr Royal Raymond Rife, jeden z pionierów generatora plazmy o wysokiej częstotliwości radiowej, odkrył, że jeśli ta wibracja jest skierowana na mikroorganizm, który ją wytwarza, to z czasem zostaje on zniszczony. Tak jak sopranistka jest w stanie rozbić szkło jednym czystym tonem, tak adekwatnie metaforycznie działa plazmoterapia. Emitowane, zmienne fale odpowiadają rezonansowi patogenów, uszkadzając je tak mocno, że tracą one zdolność do życia. Po ich uszkodzeniu nasz otrganizm eliminuje je przez swoje systemy detoksykacyjne i wydalnicze.

W przeciwieństwie do błon komórkowych patogenów, błony komórkowe człowieka są sto tysięcy razy bardziej odporne na tę oscylację, dlatego generator plazmy będzie likwidował patogeny, nie naruszając jednocześnie otaczającej tkanki.

Dodatkowo pole energetyczne tworzone przez maszynę pomaga również normalizowaćfunkcję tkankową, aktywując w ciele życiodajne elektrony. Pomagają one m.in. zredukować liczbę wolnych rodników w układzie uśmierzając w ten sposób stan zapalny.

PRZECZYTAJ O TYM  WIĘCEJ 

 Plazmoterapia zalecana szczególnie jest w przypadku:

 • borelioza wraz z koinfekcjami,

 • zakażenie pasożytami, min. owsiki, lamblie, glista, węgorek jelitowy, przywry wątrobowe, jelitowe, tasiemce

 • zakażenie gronkowcem złocistym, E-coli, helicobacter pylori, samonellą, chlamydią, candida albicans

 • zakażenie wirusami: Cosaxie, Epstain-Barr, brodawki, opryszczka

 • alergia, astma,

 • ból gardła, zęba, zapalenie zatok, angina, grypa, kaszel, przeziębienie, katar

 • cellulit, trądzik,

 • toksoplazmoza,

 • wrzody żołądka, zapalenie wątroby, dróg moczowych,

 • oczyszczanie.

Przebieg terapii:

Terapie na lampie plazmowej są nieinwazyjną metodą leczenia. Zabiegi są całkowicie bezbolesne i bezpieczne. Podczas generowania się częstotliwości plazmy przez urządzenie, zalecany jest relaks w wygodnym fotelu. Podczas zabiegu zalecane jest picie wody. Czas trwania zabiegu jest zróżnicowany w zależności od schorzenia, średnio to 1,5 -2 godziny, chodź zdarzają się zabiegi które trwają ponad 4 godziny. 

Generator w trakcie swojej pracy oprócz innych rodzajów promieniowania podobnych w działaniu do nadawczej lampy elektronowej lub świetlówki emituje promieniowanie plazmy, o odpowiedniej częstotliwości i długości trwania, dzięki któremu prowadzone są terapie. Emisja lampy wpływa na strukturę patogenów i wprowadza je w śmiertelny rezonans, doprowadzając je do rozpadu. Promieniowanie lampy przchodzi przez wszystkie struktury organizmu i rezerwuary, do których nie zawsze docierają leki lub zioła.

Generatorem można prowadzić terapię dla kilku osób na raz.

Przeciwwskazania:

 • ciąża, karmienie piersią, 

 • rozrusznik serca, 

 • epilepsja, 

 • ferrytowe (żelazne) elementy w ciele (tytanowe nie stanowią przeciwwskazania), 

 •  niewydolność układu naczyniowo-sercowego lub limfatycznego, 

 •  stan po udarze mózgu lub zawale serca, 

 zalecenia bezpieczeństwa dla dzieci :

 • do lat 18 zawsze tylko za zgodą rodziców, 

 • dzieci najmłodsze - potrafią komunikować się i mogą informować o swoim samopoczuciu

Skonsultuj się ze specjalistą przed użyciem, jeśli masz poważny stan zdrowia lub stosujesz leki na receptę.

Jak się przygotować:

Ubierz się wygodnie, nie zakładaj biżuterii i metalowych części garderoby, miej świadomość że najpewniej zostawisz telefon komórkowy za drzwiami gabinetu więc zabierz ulubioną książkę, gazetę, krzyżówkę lub po prostu przygotuj się na miłą drzemkę.

Dla zmaksymalizowania działania sesji Rife'a:

 • zjedz lekki posiłek

 • pij wodę w trakcie i bezpośrednio po sesji

 • nie podejmuj żadnych stresujących działań

 • zapisuj swoje fizyczne, psychiczne i emocjonalne reakcje jeśli wystąpią , może to pomóc określić które częstotliwości były trafione

 • nie przerywaj sesji , dopóki w pełni nie wydobrzejesz, chyba że masz ku temu dobry powód

 • dla osób korzystających z plazmoterapii zalecane jest równoczesne korzystanie z zabiegów oczyszczających.

Czas:

1 zabieg trwa 1 -2 godzin w zależności od dobranych indywidualne częstotliwości

Do wyeliminowania obciążenia zalecana jest seria 10 zabiegów

Cena:

1 zabieg  100 zł

 + każda dodatkowa osoba 50zł

PAKIET

5 zabiegów 400zł

10 zabiegów 800 zł

Jak to działa

Jak to działa

Jak to działa
Wyszukaj film...
jak prąd pulsacyjny niszczy pasożyty

jak prąd pulsacyjny niszczy pasożyty

02:04
Odtwórz Wideo
eksperyment rezonansu na płycie Chladni

eksperyment rezonansu na płycie Chladni

03:39
Odtwórz Wideo
Eksperyment z częstotliwością dźwięku i wodą

Eksperyment z częstotliwością dźwięku i wodą

01:14
Odtwórz Wideo
prof.Anthony Holland o częstotliwościach rezonansowych na komórki organizmów

prof.Anthony Holland o częstotliwościach rezonansowych na komórki organizmów

06:16
Odtwórz Wideo
jak umiera pasożyt pod wpływem niskich częstotliwości

jak umiera pasożyt pod wpływem niskich częstotliwości

00:33
Odtwórz Wideo
Plazma Rife'a eksperyment niszczy mikroorganizmy 06 03 2009

Plazma Rife'a eksperyment niszczy mikroorganizmy 06 03 2009

33:41
Odtwórz Wideo

dodatek :

Terapia częstotliwościami przeprowadzana jest na urządzeniach eksperymentalnych przeznaczonych do badania wpływu fal elektromagnetycznych na organizmy żywe. Niestety, biorąc pod uwagę, że obecna nauka nie podejmuje jeszcze wysiłków, aby zbadać wpływ tych procedur na zdrowie człowieka, w żaden sposób nie można postrzegać niektórych z tych urządzeń jako wyrobu medycznego przeznaczonego do leczenia lub diagnozy.

 

Producent Sanoplasma 2 Firma Rifetech sro - realizuje projekt nr CZ.01.1.02 / 0.0 / 0.0 / 20_319 / 0023173 o nazwie „Badania w dziedzinie aparatury terapeutycznej” Cel projektu: Głównym celem projektu będą badania i rozwój elektroniki oraz oprogramowania do generatora plazmy. Są to głównie obliczenia i symulacje plazmy, mające zapewnić niezawodną pracę urządzenia, a także optymalizację EMC, a także prace badawczo-rozwojowe nad nowym elektronicznym układem modulacji wyładowania plazmy i jego stabilnej pracy. Kolejną częścią, którą zajmie się projekt, jest zasilanie WN całego urządzenia, jego analiza, a zwłaszcza zapewnienie bezpieczeństwa dla operatora. Nie mniej ważne będzie opracowanie oprogramowania do sterowania, zarządzania i analizy urządzeń plazmowych.

eu_headline_center.png