top of page

Metaterapia

 

Jedną z tajemnic nauki jest to, jak z dziwnie zachowujących się cząstek kwantowych, takich jak atomy i ich składniki, można zrobić coś tak pozornie solidnego i prostego jak twoje ciało, które zawiera zarówno widoczne, jak i niewidoczne części. Pierwszy to system materialny, a drugi to system energetyczny. 

Nie tylko jesteśmy zbudowani z cząstek elementarnych, ale także je produkujemy i jesteśmy przez nie nieustannie bombardowani przez cały dzień.

 

Informacje energii w ciele są jak oprogramowanie komputera, które mówi biochemii naszego ciała, jak ma się organizować i pracować. Jeśli masz doskonale działające oprogramowanie, Twój organizm dokładnie wie, co robić i może w razie zaistniałych problemów sam się naprawić. Zasadniczo, modelowo organizm jest w stanie pracować na podstawie planu lub zestawu kodów informacyjnych dla optymalnego zdrowia i homeostazy. Bioenergia komórek stanowi precyzyjne odzwierciedlenie rzeczywistej ich biologicznej wydolności co umożliwia ocenę jej kondycji w danym momencie.

Niestety nie zawsze wszystko działa tak jak powinno. Jesteśmy poddawani coraz większym obciążeniom z powodu narastającego zanieczyszczenia środowiska, metalami ciężkimi, chemikaliami, promieniowaniem, patogenami z różnych zakątków świata. Do tego dochodzą dodatki w żywności i kosmetykach.

Z drugiej strony nie ułatwiamy mu zadania: często obciążamy nasz organizm ponad normę, podając mu śmieciowe jedzenie, leki i używki, zaniedbujemy brakiem ruchu i nadmiarem stresu. W przyrodzie niestety nic nie ginie.

Endogenna metaerapia informacyjna-częstotliwościowa to bezinwazyjna  terapia w celu ochrony tych narządów i poprawy homeostazy.

ciekawostki

Organizm człowieka jest w uproszczeniu dużym zbiornikiem wody, z rozpuszczonymi w niej jonami i elektrolitami. Utrzymanie tej równowagi jonowej stanowi podstawowy warunek istnienia tzw. homeostazy, czyli biochemicznej równowagi organizmu. Jednocześnie jednak, będąc roztworem dobrze przewodzącym prąd elektryczny, elektrolity zawarte w komórkach żywych reagują na zaburzenia pola elektromagnetycznego.

Co to jest Metaterapia? 

Pomimo swojego szerokiego spektrum działania metaterapia jest bardzo delikatnym i nieinwazyjnym sposobem odziaływania pozytywnego na organizm. Korekcyjne pola elektromagnetyczne, którym poddawany jest organizm podczas metaterapii są bardzo niewielkie w porównaniu do pól elektromagnetycznych na których działanie jesteśmy narażeni w życiu codziennym. Nie stwierdzono żadnych przeciwwskazań i skutków ubocznych działania metaterapii.

Jak działa metaterapia i jaki jest jej cel ?

Pozytywne sygnały elektromagnetyczne są przesyłane do mózgu, czujniki zapisują dane podczas gdy elektrody wywierają odpowiednie działanie.

Metaterapia sprawia , że ciało lepiej radzi sobie z wykrytymi problemami, toksynami oraz alergenami. Terapia eliminuje przyczyny schorzeń a nie skutki tzn. likwiduje zaburzenia energetyczne, przewlekły stres oraz zaburzenia odpowiedzi centralnego układu nerwowego. Przy użyciu tej metody układ energetyczny ciała jest modyfikowany co znacznie ułatwia i przyspiesza powrót do zdrowia.

Aby uzyskać pożądany efekt organizm wymagane jest 10 sesji odbywających się co drugi dzień.

Podczas jednej sesji można prowadzić metaterapie max. 5 organów.

Na jakiej zasadzie to działa:

System NLS 9D jest przeznaczony do czytania, komunikowania się i stymulowania zmian energii ciała. Odbywa się to na różne sposoby, ale przede wszystkim używamy słuchawek (na zdjęciu po lewej) do komunikacji z nerwem błędnym ciała, w którym są umieszczone i wysyłamy słabe sygnały elektryczne, a następnie „słucha” odpowiedzi organizmu z tych sygnałów.
Dzięki stworzeniu specjalnego, skomplikowanego oprogramowania i cyfrowego czynnika przerzutnikowego, tranzystora p-n, stymulowanego przez mikroprocesor urządzenia, jest możliwe bardzo precyzyjne (z dokładnością od 90-97 %) określenie wydolności energetycznej czyli kondycji i zdrowia całego organizmu.
Po zakończeniu  skanowania komunikacji , oprogramowanie zwraca graficzną reprezentację wszelkich zlokalizowanych zniekształceń w informacjach o ciele, jak również zalecenia dotyczące żywienia, homeopatii itp. — w tym zidentyfikowane obszary dla  META Therpy, które są zalecane do przywrócenia równowagi. Będą one następnie stymulować uzdrawiającą odpowiedź organizmu i korygować zauważone zniekształcenia. 

Metaterapia

Urządzenie NLS umożliwia przeprowadzanie metaterapii  (bezbolesna i nieinwazyjna metoda zalecana przez producenta urządzenia  nawet dla dzieci czy kobiet w ciąży) w celu wyrównania zaistniałych niedoborów energetycznych w wykazujących zaburzenia obszarach oraz otwarcie procesu samo-naprawy obszaru zagrożonego. Terapia daje bardzo dobre efekty m.in. przy : bólów różnego pochodzenia (np. reumatycznych),  wspieraniu wielu chorób przewlekłych,  jest wsparciem dla osób walczących z nowotworami (jako dodatkowa terapia komplementarna), jest wsparciem dla sportowców w optymalnym przygotowaniu organizmu do zawodów.

Przebieg testu:

Na początku zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego kwestionariusza aby sprawdzić ewentualne przeciwskazania do testu. Zalecane jest aby podczas testu w pomieszczeniu nie było zbędnych urządzeń powodujących zakłócenia elektromagnetyczne lub były wyłączone np. telefon komórkowy (na pewno nie może być on bezpośrednio przy twoim ciele). Najlepiej przed samym testem wypić szklankę wody.

Podajemy niezbędne dane. Uspokajamy się, wyrównujemy tętno, oddech, bierzemy do ręki elektrodę i dokonujemy pomiaru. 

Przeciwwskazania:

 • kobiet w ciąży lub karmiących piersią

 • osób z rozrusznikiem serca

 • osoby z metalowymi implantami

 • epilepsja

 • pompa insulinowa

 • niezalecany podczas miesiączki

Zawsze konsultujemy zasadność testu przed użyciem, jeśli masz poważny stan zdrowia lub stosujesz leki na receptę.

Jak się przygotować:

 • dzień wcześniej nie pij alkoholu i nie bierz używek

 • dzień wcześniej nie jedz ciężkostrawnych posiłków

 • bądź dobrze nawodniony

 • nie pij w dniu badania kawy, herbaty, napojów energetycznych

 • w dniu badania nie przyjmuj suplementów, ale koniecznie zażyj wszystkie leki przepisane przez lekarza na choroby główne i współistniejące!

 • minimum 3 godziny przed pomiarem nie spożywamy posiłku

 •  po wysiłku fizycznym oraz gdy jesteś zdenerwowany wyniki badania mogą być zaburzone

 • zdejmujemy z siebie wszystkie metalowe ozdoby itp.

Czas:

30 minut

(pierwszy zabieg może trwać ok.1 h)

Cena:

 1 zabieg  5-9 narządów   40 zł

pakiet 5 zabiegów 160 zł

pakiet 10 zabiegów 320 zł

Zastrzeżenie: Indywidualne wyniki będą się różnić. 

Skonsultuj się z terapeutą przed użyciem, jeśli masz poważny stan zdrowia lub stosujesz leki na receptę. 

Badanie nie jest badaniem medycznym, nie zwalnia z wykonania badań analitycznych, ani z przyjmowania leków  czy suplementów zleconych przez lekarza w specjalistycznych placówkach służby zdrowia. Opisane tutaj usługi w świetle prawa nie mają na celu leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja2010r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. 

bottom of page