top of page

Healy jak Thermomix. 22 powody dlaczego urządzenie medycyny holistycznej jest podobne.

Na pewno zauważyłeś ludzi na siłowni lub biegnących w parku z niewielką, tajemniczo migającą, białą kostką doczepioną do koszulki. A może słyszałeś, że w sezonie grypowym twoi sąsiedzi "noszą" Healy?

Nic dziwnego. Urządzenie Healy staje się coraz bardziej popularne jako holistyczna alternatywa dla leków i wiele osób nie wyobraża sobie już bez niego życia , tak jak bez Thermomixa w kuchni. I choć wielu może to na początku zdziwić, podobieństw tych obu urządzeń jest mnóstwo. Dzięki termomixowi gotowanie jest szybkie, proste i przyjemne. Healy natomiast to domowe, proste i intuicyjne urządzenie elektromedycyny aby pomóc naszemu zdrowiu w naturalny sposób.

Obydwa - proste w obsłudze i ułatwiające życie. Niezawodne , jak na niemiecką technologię przystało. Dodatkowo, cieszą się one sporą liczbą "wyznawców", a kto ma jedno z tych urządzeń - staje się obecnie trendy.


Dowiedz się więcej dlaczego porównuje Healy do sławnego Thermomix:


Zdrowie - chyba w dzisiejszych czasach najważniejsza rzecz na świecie. - Gdy brakuje zdrowia, mądrość nie może się ujawnić, sztuka nie może się zamanifestować, siła nie może być wykorzystana, bogactwo jest bezużyteczne, a rozum jest bezsilny. - Mawiał już w starożytności ojciec anatomii Herofilos. I Faktem jest, że jesteśmy w stanie zrobić wiele i poświęcić jeszcze więcej aby zachować w pełni zdrowie nasze i naszych najbliższych, a jeszcze więcej aby je odzyskać na nowo.


Kult zdrowia w dzisiejszych czasach jest coraz większy, bo wymaga od nas tego nasz tryb życia. Zawsze piękni i młodzi. Niezawsze niestety mamy czas aby dbać o siebie z należytą uwagą.

Z pomocą wtedy przychodzą nam wszelakie gadżety i nowinki techniczne, które ułatwiają i skracają liczne czynności prozdrowotne: maty do masażu, suplementy żywności, maszyny do modelowania sylwetki, diety pudełkowe, termomix w kuchni no i intuicyjne urządzenie do domowego biorezonansu Healy.


Healy to unikatowe urządzenie do noszenia na codzień dla holistycznej poprawy zdrowia, samopoczucia i witalności. Biorezonans staje się z roku na rok coraz bardziej popularną bo efektywną, a czasami jedyną metodą wyprowadzającą nas z trudnych stanów chorobowych. Przeczytaj więcej o działaniu Healy TUTAJ
22 powody dlaczego Healy staje się tak popularne jak kuchenny thermomix:


1. Innowacja


Healy tak jak i Thermomix to niemiecka myśl technologiczna. Właścicielem i CEO firmy Healy World jest wynalazca systemu TimeWaver Marcus Schmieke. TimeWaver oferuje pełnowymiarowe, profesjonalne urządzenia dla gabinetów holistycznych. Natomiast Healy to mobilna wersja urządzenia, która jest mała, ale oferuje te same korzyści lecznicze, co większa jednostka. Do powstania programów Healy przyczynił się również dr Nuno Nina, bardzo sławny portugalski badacz i praktyk, do którego na leczenie przyjeżdzają ludzie z całego Świata.

2. Niezawodność


Zespół doświadczonych programistów i inżynierów gwarantuje wysoki poziom naszych produktów. Healy to wysokiej jakości produkt opracowany i produkowany w Niemczech, który spełnia lub wykracza poza wszelkie wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa. Healy powstało we współpracy z lekarzami. Dlatego wiele cennych sugestii i doświadczeń z praktyki mogło zostać wykorzystanych do stworzenia Healy.


Przede wszystkim jest to zarejestrowane w Niemczech urządzenie medyczne w klasie UE IIa o wyśrubowanych warunkach prawnych jakie należy spełnić na tamtym rynku medycznym. Posiada atesty i badania naukowe w kierunku sprawdzone działania jako wyrób medyczny do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu kostnego i migreny, a także do terapii uzupełniającej chorób psychicznych, takich jak depresja, stany lękowe i związane z nimi zaburzenia snu.
3. Miedzynarodowa jakość


Technologia Healy™ jest stosowana w ponad 50 krajach. Coraz więcej specjalistów medycyny klasycznej przekonuje się o działaniu tego urządzenia skoro ponad 2500 zarejestrowanych lekarzy medycyny stosuje technologię Healy na co dzień. Już ponad 50 mln aplikacji technologii Healy zostało wykonanych.

4. Skuteczność


Pierwsze i najważniejsze - to działa. Prądy o określonych częstotliwościach od dziesiątek lat są stosowane przez lekarzy i naukowców. Bezpieczeństwo tej metody zostało udowodnione w wielu badaniach i w ramach dziesiątek lat stosowania w praktyce, co potwierdzają tysiące zastosowań przez naszych własnych lekarzy.

Jeśli słyszeliście trochę o medycynie mitochondrialnej lub o energii komórki to chodzi o to że każda nasza komórka musi być naładowana pewną energią. Jeśli nie - przestaje spełniać swoje funkcje,starzeje się lub obumiera. Zmęczenie, brak koncentracji, stany zapalne, guzy.... Wszystko to chemia i fizyka !!

I jak w thermomixie - jedne przepisy wychodzą znakomicie - efekty piorunujące uzyskane małym wysiłkiem.. Cała rodzina zachwycona! Tak szybko - tak dobrze! inne są mniej zauważalne, przy jeszcze innych trzeba więcej czasu i dodatków aby osiągnąć pełny sukces. Jednak każdy wynik jest namacalny.

Linki do badań naukowych do metody Healy tutaj
5. Intuicyjność


Urządzenie Healy jest tak intuicyjne, że aby go używać musisz tak naprawdę jedynie znać się na obsłudze swojego własnego telefonu. ( I w tym punkcie przewyższa swoją innowacyjnością nawet thermomix ;). Instalujesz aplikacje, parujesz urządzenie Healy z telefonem, wybierasz w aplikacji program na zasadzie "co mnie dziś boli" "co potrzebuje wzmocnić" a Healy ustawia automatycznie czas i dostraja do Ciebie częstotliwości. Oczywiście ty tu rządzisz - i możesz dostosować moc wedle uznania.

A jeśli martwisz się, że coś może ci umknąć - firma przesyła obszerną instrukcję (chyba w każdym języku świata).6. Nie wymaga wiedzy specjalistycznej


Jak już zaznaczyłam w punkcie powyższym, tak jak nie musisz ukończyć szkoły kucharskiej dla Thermomixa, tak nie musisz być specjalistą medycyny naturalnej aby obsługiwać Healy. Nie musisz nawet znać żadnych zasad biorezonansu aby posiadać Healy w domu. Częstotliwości są dobierane i dostosywane automatycznie przez urządzenie pod twój problem zdrowotny.

Natomiast fajną opcją Healy jest możliwość ściągnięcia sobie na urządzenie każdego indywidualnego programu które stworzy ci specjalista obsługujący "urządzenie matkę" czyli Timewaver. W tym programy na pasożyty, bakterie wirusy i liczne choroby. Poszukaj swojego specjalistę Timewaver , cena programu w trakcie pisania tego posta zaczynała się od 100 zł, ale w związku z galopującą inflacją naszych czasów zweryfikuj to z osobą zapewniającą tą usługę.7. Rozmiar


Rozmiar który ma znaczenie. Po zakupie thermomixa wywaliłam z kuchni dosłownie całe pudło sprzętów kuchennych! Tak jakby kuchnia dostała nowy blat a ja od tego czasu myję tylko jeden gar.

Uważam że to też najfajniejsza zaleta Healy. Jako informodiagnosta obsługuję wiele urządzeń elektromedycyny. Niektóre muszę dźwigać w częściach na dwa razy jeśli mam potrzebę przenieść je do innego pomieszczenia. Oczywiście w tym przypadku nie zamierzam ich pakować do pudła, te się przydają cały czas. Natomiast Healy jest super małe i poręczne! W związku z tym że w bardzo sprytny sposób konstruktorzy pozbawili go wszystkich pstryczków i pokręteł kontrolnych zastępując je twoim własnym telefonem może być tak kompaktowe. Zabierzesz je wszędzie i zawsze użyjesz! Podróże, bagaże podręczne. No mega! Dodatkowo zaczepiasz na koszulkę i prawie niewidoczne może pracować dla twojego zdrowia w każdej sytuacji. Dla mnie bomba!


8. Wielozadaniowy


Multizadaniowość to podstawowa zaleta urządzeń XXI wieku. Thermomix sieka, gotuje, dusi i mieli... gotuje wszystkie potrawy świata. Healy pomaga w setkach różnych problemów zdrowotnych i bazuje na medycynie zachodu i wschodu. Biorezonans, elektromedycyna, ajurweda, medycyna chińska..... każdy znajdzie coś pomocnego w swoim obszarze zainteresowań.


9. Poukładany


W TM mamy podział na dania, tagi na potrawy. Aby każdy mógł wybrać tylko to, czego potrzebuje, programy Healy również są podzielone na grupy:

 • Złoty cykl - zestaw uniwersalnych programów do harmonizacji bioenergetycznej

 • Ból / Psychika - leczenie medyczne bólu oraz wsparcie psychiczne

 • Sen - pomoc w utrzymaniu zdrowego snu

 • Praca - mobilizuje, koncentruje i uspokaja w pracy

 • Skóra - pomaga w szybszej regeneracji blizn i ran

 • Nauka - Healy pomaga Ci się skoncentrować, kiedy naprawdę tego potrzebujesz.

 • Fitness - harmonizuje ciało

 • Piękno - dla piękna wewnętrznego i zewnętrznego

 • Meridiany - wpływa na poprawę przepływu Twojej energii życiowej wg. TCM - tradycyjnej medycyny chińskiej

 • Czakry - aby pomóc Ci aktywować i harmonizować Twoje ośrodki energii wg. Ajurwedy

 • Równowaga bioenergetyczna - poszczególnych narządów i systemów

 • Programy ochronne - ogranicza negatywny wpływ na twoje pole bioenergetyczne

 • Natural Cycle - Dostosuj swoje ciało, umysł i ducha do naturalnych cyklów słońca, księżyca i ziemi!

I wiele mniejszych dodatkowych programów.
10. Dla całej rodziny


Dorośli i większe dzieci mogą korzystać w pełnej skali z dobrodziejstw Healy, podłączeni na kablach lub samej kostce. Małym ruchliwszym dzieciaczkom możemy zostawić na ubranku samą kostkę (mimo braku kabli możemy ustawić 100% - nastąpi oddziaływanie) lub dokupić mały gadżet - Healy Coil - która daje efekt wzmacniający do podstawowego pudełka i dzięki temu nie musimy używać kabli.

Mało tego, rezonans pasywny który tworzy Healy świetnie działa na małode organizmy i seniorów, wzmacniając ich układ immunologiczny i zwiększając siły witalne do walki z chorobą i działania.

Każdy kto potrafi uruchomić aplikacje w telefonie , może obsługiwać Healy. Healy może działać na każdym ze smartfonów i tabletów w twoim domu. Wystarczy podać w aplikacji ID zapisane na tyle urządzenia lub zeskanować dedkowany kod QR.

Nie wiem czy wiecie, że Healy można urzywać również dla swoich pupili i zwierząt hodowlanych. Zwierzęta domowe i rośliny mogą również korzystać z zastosowań MagHealy.

11. Oszczędza czas


Jak Healy oszczędza czas? Jeśli masz w planach wybrać się na zabiegi biorezonansu ... no to pomyśl czas dojazdu, czas spędzony w gabinecie, powrót... A co jakbyś mógł siedzieć we własnym domu, pracy i robić to co zaplanowałeś. Pracować, leżeć na swojej kanapie, spędzać czas z rodziną?

Po drugie niektóre programy trwają 20 minut. Nawet tylko tyle czasu potrzebujesz aby wspomóc swoje zdrowie.
12. Możesz zabrać go wszędzie


Jedną z idei stworzenia Healy była możliwość noszenia go zawsze i wszędzie. Mobilny charakter aparatu Healy pozwala użytkownikowi na stosowanie urządzenia w dowolnym momencie i dogodnym dla niego miejscu. Z dodatkiem Healy Coil staje się to jeszcze łatwiejsze, możesz biegać, tańczyć i być wszędzie gdzie chcesz w trakcie sesji. Niewielkie, podręczne, kompatybilne z każdym smartfonem stało się przenośnym gabinetem medycyny holistycznej tak jak thermomix na wakacjach staje się twoją mini kuchnią.

13. Pomocne aplikacje


W czasach smartfonów wszystko opiera się na aplikacjach. Thermomix ma swoje cookidoo. Healy stworzyło ich kilka. Poza aplikacją podstawową, ktora synchronizuje się z urządzeniem mamy również HealAdvisor Search, rodzaj automatycznego diagnostę, który rekomenduje użytkownikom programy które najbardziej są przydatne dla danej osoby. Aplikacja Digital Nutrition zaleca pożywienie, którego Twój organizm potrzebuje, oraz odpowiednie programy Healy IMF, które zawierają częstotliwości rezonansowe odpowiednich substancji służące do harmonizacji pola bioenergetycznego. HealAdvisor Animal module zawiera 12 najpopularniejszych programów spersonalizowanych częstotliwości mikroprądów (IMF) dla zwierząt. Możesz też podłączyć swoje urządzenie Healy do chmury HealAdvisor.

14. Przydatne dodatki


Thermomix ma wiele świetnych dodatków dzięki którym jeszcze sprawniej i wydatniej wykorzystujemy podstawowe urządzenie. Co jakiś czas, dzięki uwagom klientów i zapotrzebowaniem na rynku, wymyślane są kolejne. Tak samo jest z Healy.

Głównym i najbardziej fascynującym produktem jest wspomniane Healy - mobilne urządzenie do terapii częstotliwościowej z jego programami. Komunikuje się z Twoimi komórkami i znajduje odpowiednią - w danej chwili - częstotliwość. Fajny dodatek to wspomniane wcześniej Healy Coil, która umożliwia przesyłanie częstotliwości Healy bezprzewodowo!

Jest również Healy Watch - zegarek, który mierzy tętno, zmienność rytmu tętna, czyli tzw. HRV, EKG z oceną parametrów, np. długości poszczególnych odcinków, ciśnienie tętnicze, z funkcją ostrzeżenia o zagrożeniach dla zdrowia, monitoring aktywności fizycznej, krokomierz, wydatkowanie kalorii, długość snu, jakość snu, czyli ilość faz REM, dobiera do twojego stanu zdrowia żywienie i witaminy, czy minerały ci potrzebne, planuje aktywności fizyczne, dba o kontrolę wagi i poziom relaksu. Podaje w aplikacji istotne propozycje w celu wyrównania zaburzeń, które zmierzył.

MagHealy jest dla harmonii w Twoim otoczeniu. Energetyzuje twoje ciało, środowisko w którym przebywasz i wodę pitną. Pomaga zrelaksować się i ożywić otoczenie,emituje częstotliwości analizowane kwantowo. Możesz je zabrać w dowolne miejsce i używać w każdej chwili. MagHealy pomaga w harmonizacji otoczenia poprzez emisję pola magnetycznego. Zwierzęta domowe i rośliny również mogą korzystać z zastosowań MagHealy.

HealAdvisor Animal module zawiera 12 najpopularniejszych programów spersonalizowanych częstotliwości mikroprądów (IMF) dla zwierząt. Zestaw dla zwierząt zawiera taśmy , paski i inne akcesoria umożliwiające zastosowanie programów spersonalizowanych częstotliwości mikroprądów (IMF) Healy modułu HealAdvisor Animal u zwierząt.


15. Wsparcie ekspertów


Możesz używać Healy do kontaktu z ekspertami, którzy korzystają z HealAdvisor Cloud. Oczywiście połączenie z chmurą nastąpi wyłącznie, jeśli tego zażądasz i odblokujesz takie połączenie w aplikacji Healy. To samo dotyczy pobierania programów spersonalizowanych częstotliwości mikroprądów (IMF) przez aplikację Healy. Eksperci Healy pomogą Ci wykorzystać potencjał IMF Healy.16. Doktor Google idzie w odstawkę


Odkąd w domu pojawia się Thermomix, Google idzie w odstawkę. Wszystkie przepisy znajdziesz w urządzeniu. Tak samo jest z Healy. Gdy masz jakiś zdrowotny problem, nie szukasz w Google tysięcy naturalnych sposobów na dany problem tylko klikasz odpowiadający program w aplikacji Healy i uruchamiasz częstotliwości i mikroprądy.


17. Ty wybierasz edycję


Nasz klient, nasz pan. Ty wybierasz co potrzebujesz i jaką kwotę chcesz przeznaczyć. Healy stworzyło kilka edycji, które cenowo są dostosowane do potrzeb klienta. Każda z nich różni się pakietami programów i dostępem do aplikacji. Oczywiście w każdej chwili możesz upgradować swoją edycje do większej lub dokupić dodatkowe gadżety i aplikacje.


Przeczytaj którą edycję wybrać TUTAJ

18. Sezonowe promocje


Healy robi bardzo opłacalne promocje. Często można kupić dowolną edycję Healy 40% taniej lub za cenę niższej edycji można otrzymać tą wyższą! Szukaj najnowszych promocji TUTAJ19. Możesz na nim zarabiać


Healy jest nie tylko towarzyszem na drodze do lepszego samopoczucia, ale może również zmienić twoje życie z perspektywy zawodowej. Jako Healy World Member możesz zbudować atrakcyjny dodatkowy zarobek, ale także długoterminowy pasywny dochód.

Co się tyczy samej możliwości zarobienia na nim pieniędzy, firma Healy World oferuje opcję Marketingu wielopoziomowego MLM, która daje możliwość dzielenia się i sprzedawania produktu oraz możliwości uzyskania dużych miesięcznych dochodów jako dodatkowa praca z domu. Możesz zarabiać dzięki Healy World, sprzedając produkt klientom po cenie detalicznej, a także rekrutując zespół członków stowarzyszonych. Im większy będzie Twój zespół, tym więcej zarobisz.


Aby zacząć potrzebujesz SPONSORA który doda cię do stowarzyszenia Healy World.

Znajdziesz go pod tym linkiem.


W tym temacie na blogu przeczytasz więcej o planu wynagrodzeń.

20. Możesz z nim pracować


Thermomix pomaga wielu kucharzom w prowadzeniu restauracji, natomiast Healy jest często spotykany w gabinetach medycyny naturalnej. Dla kogo jest przydatne w pracy urządzenie Healy:


 • Healy dla lekarzy i naturopatów

Trudno już nieznaleźć gabinetu biorezonansu bez urządzenia Healy. Healy jest również przydatne dla specjalistów od medycyny Wschodu: programy Meridiany - wpływają na poprawę przepływu Twojej energii życiowej wg. TCM - tradycyjnej medycyny chińskiej oraz Czakry - aby pomóc Ci aktywować i harmonizować Twoje ośrodki energii wg. Ajurwedy. W związku z tym, to ciekawa propozycja dla trenerów jogi.


 • Healy dla salonów kosmetycznych

Dodatkowo wiele salonów kosmetycznych rozwija swoje usługi w stronę holistycznej kosmetologii, a Healy ma dziesiątki programów do wsparcia urody. Od zewnętrznego leczenia ran i bliz, odpowiednich częstotliwości dla zrównoważonego wsparcia skóry, włosów i paznokci, po bioenergetyczne wsparcie wewnętrznej równowagi i relaksu.

 • Healy dla trenerów fittness

Healy jest też świetny dla trenerów z branży fittness. Programy Healy Fitness zostały opracowane z myślą o tej podstawowej idei. Programy te obejmują zarówno ciało, jak i umysł. Wszyscy wiemy, że zrównoważone i holistyczne zdrowie psychofizjologiczne musi zawierać je oba. Programy Healy Fitness koncentrują się zatem na holistycznym, bioenergetycznym wsparciu czterech podstawowych obszarów: mięśni, wydajności, wagi i relaksu. Ta kombinacja jest więc odpowiednia dla każdego, kto lubi sport i chce pozostać aktywnym w starszym wieku.

 • Healy dla dietetyków

Healy pomaga wyrównać pracę narządów i układów. Regeneruje błony przewodu pokarmowego i reguluje metabolizm komórkowy. W sklepie Healy World znajdują się pomocne gadżety i aplikacje rekomendujace odpowiednie programy Healy, które zawierają częstotliwości rezonujące z poszczególnymi substancjami do harmonizacji pola bioenergetycznego. Ponadto rekomendują żywność, która dobrze wpływa na samopoczucie. Aplikacja HealAdvisor Digital Nutrition zawiera wiele przydatnych funkcji np. wykorzystuje prostą ankietę z pytaniami o typ odżywiania, nadwrażliwości pokarmowe a nawet listę zakupów. Wszystko zachowuje w chmurze.

 • Healy dla fizjoterapeutów

Healy to również urządzenie do elektrostymulacji mikroprądami (MET). Jest to zabieg z wykorzystaniem impulsów elektrycznych o bardzo niskim natężeniu. Mikroprądy stymulują komórki organizmu do reakcji elektrycznych i chemicznych. Reakcje te wywołują napięcie elektryczne ich błon i wzrost energii komórkowej. Komórki pobudzone za pomocą mikroprądów stają się bardziej aktywne w procesach zwalczania dolegliwości i niekorzystnych zmian chorobowych. Mikroprądy stosowane są m.in. w dolegliwościach bólowych, obrzękach, stanach napięć emocjonalnych, czy zaburzeniach snu. Stymulację mikroamperową wykorzystuje się w urządzeniach do leczenia fibromialgii, migreny i nerwobólów.


 • Healy dla korepetytorów, psychologów i nauczycieli

Healy pomaga Ci się skoncentrować, kiedy naprawdę tego potrzebujesz. To świetne uzupełnienie dla uruchomienia koncentracji u twoich uczniów i podopiecznych.


 • Healy dla weterynarzy

Mikroprądy są używane u zwierząt od dziesiątek lat. HealAdvisor Animal module zawiera 12 najpopularniejszych programów spersonalizowanych częstotliwości mikroprądów (IMF) dla zwierząt. Aby pomóc w wyborze odpowiedniego programu Healy IMF dla zwierzęcia, funkcja wyszukiwania w module Animal Module przeprowadza przez proces selekcji krok po kroku. HealAdvisor Animal Module służy do harmonizacji pola bioenergetycznego zwierzęcia w prosty, uniwersalny i holistyczny sposób. Służy do wyciszenia zwierzęcia i zapewnienia mu wewnętrznej siły.


21. Prestiż


O Thermomixie mówią tak: To kuchenny "iPhone", na który mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. I podobnie jak urządzenie wymyślone przez Steve'a Jobsa, ma grono swoich wyznawców. Z Healy jest podobnie. W dzisiejszych czasach jest wielki nacisk na życie fit i holistyczne podejście do zdrowia. Wstyd nie być na tej fali. Healy wyrasta dla zaznajomionych z tematem na "gadżet" z którym warto się pokazać. Są środowiska, które nie wyobrażają sobie dbanie o zdrowie bez tego urządzenia.


22. Opinie użytkownikówNajlepiej wydane pieniądze w moim życiu! A raczej zainwestowane pieniądze. Czuję się lepiej, bóle minęły a poprawiła się koncentracja i pamięć. Wydajniej pracuję i mam więcej czasu na moje hobby! Filip, lat 35


Jestem bardzo zadowolona! Mimo, że jestem dopiero po 45 dniach – to urządzenie Healy już przekroczyło moje oczekiwania. Poprawa mojego zdrowia, które uzyskałam przez te 6 tygodni już zmieniły drastycznie jakość mojego życia na lepsze. Agnieszka, lat 56


Bardzo łatwo wprowadzić w życie zmiany z Healy, gdyż urządzenie działa w bardzo praktyczny sposób, intuicyjnie dobór programów i w dodatku w tak małej, podręcznej wersji. Bardzo fajny pomysł, który mam nadzieję zmieni życie nie tylko moje, ale wielu ludzi którzy z niego skorzystają. Bartek, lat 31


Healy zmienił nasze życie. Jest to nasza pierwsza „droga”, kiedy potrzebujemy jakiegokolwiek rodzaju leczenia, czy to bólu czy stresu w naszym ciele, zmęczenia, rozstroju trawienia, uspokojenia układu nerwowego dzieci lub zwiększenia ich zdolności do przezwyciężania lokalnych wirusów itp. Byłem sceptyczny. o konfiguracji MLM i nigdy nie planowałem sprzedaży on-line, ale sprzedałem 3 w pierwszym miesiącu korzystania z niego, po prostu autentycznie dzieląc się moimi historiami i inspirując innych. Dla mnie dało mi to rozwiązanie problemów, których wcześniej nie miałem. Teraz, kiedy mamy Healy, czuję się o wiele bardziej pewna siebie i potrafię zadbać o zdrowie swoje i mojej rodziny. KobePodsumowując:


Co sprawia że chcemy mieć takie urządzenie w domu? Patrząc na prezentacje i filmy promocyjne wydaje się, że urządzenie zrobi wszystko za nas. Drugim powodem jest jego pewna ekskluzywność,co jest biletem dość wąskiej, a w pewnym sensie nawet prestiżowej grupy użytkowników. Jego posiadaczom zdarza się wręcz gloryfikować takie urządzenie.

Porównanie dwóch produktów brzmi jako bardzo prawdopodobny trend wśród społeczeństwa. I tak jak moda na Thermomix jest do pewnego stopnia efektem marketingu szeptanego, nie da się ukryć, że mamy do czynienia z kolejnym lifestylowym fenomenem z Healy, który w Polsce zaczął się już dobre kilka lat temu w branży medycyny naturalnej i wciąż trwa.

ZAPRASZAM NA STRONĘ PRODUCENTA TUTAJ
899 wyświetleń0 komentarzy

Комментарии


bottom of page