top of page

Opinie: Czy Healy World to legalna Okazja do zarobienia niezłych Pieniędzy? Co to jest Healy?

Zaktualizowano: 26 mar 2023

Witaj w recenzji Healy World !


Sprawdzimy czym jest holistyczne urządzenie Healy? Czy Healy World, jedna z najszybciej rosnących

firm w branży marketingu sieciowego w ciągu ostatnich 10 lat, to scam? I jak działa cudowne urządzenie Healy?


Zamierzam również zbadać i przejrzeć informacje o firmie, produktach, planie wynagrodzeń i czym dokładnie jest proponowana przez nich terapia częstotliwościami.


Zaczynamy:


Na początku przeszukałam strony internetowe. To jak wypowiadają się w sieci specjaliści od marketingu sieciowego, brzmi optymistycznie:

„Posłuchaj, zarobiłem miliony dolarów na marketingu sieciowym i naprawdę cieszyłem się z przejścia na wczesną emeryturę.

Ale to, co mam do powiedzenia na temat Healy World, to to, że byłem pod wielkim wrażeniem i bardzo podekscytowany możliwościami jakie Healy daje. Dodatkowo pasuje do każdego aspektu tego, czego szukam w firmie...”

Healy World - Co To Jest?

„..Healy World to firma, która oferuje jeden z najlepszych produktów, jakie kiedykolwiek próbowałem, który pomógł złagodzić ból po urazie kolana, który miałem wiele lat temu. ‘’

I faktycznie urządzenie Healy, który sama testuje, okazuje się że świetnie działa. Migrena, która dawniej nie ustępowała po środkach przeciwbólowych i pozostawało mi tylko leżeć w cichym i ciemnym pokoju, odeszła u mnie po niecałych 22 minutach terapii. Cuda?


No właśnie, Co to jest Healy?Healy oferuje terapię częstotliwościową, która zapewnia niesamowite korzyści dla chorób przewlekłych, równowagi organizmu, kontroli wagi, pomocy w zasypianiu, łagodzenia bólu.


Healy można spokojnie w 22 punktach porównać do sławnego Termomixa. W skórcie: innowacyjna, niemiecka technologia, inuicyjność i moda w społeczności. Więcej o porównaniu przeczytaj TUTAJPrzede wszystkim jest to zarejestrowane w Niemczech urządzenie medyczne w klasie UE IIa o wyśrubowanych warunkach prawnych jakie należy spełnić na tamtym rynku medycznym. Posiada atesty i badania naukowe w kierunku sprawdzone działania jako wyrób medyczny do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu kostnego i migreny, a także do terapii uzupełniającej chorób psychicznych, takich jak depresja, stany lękowe i związane z nimi zaburzenia snu.A co się tyczy samej możliwości zarobienia na nim pieniędzy, firma Healy World oferuje również opcję Marketingu wielopoziomowego MLM, która daje możliwość dzielenia się i sprzedawania produktu oraz możliwości uzyskania dużych miesięcznych dochodów jako dodatkowa praca z domu.


Opinie użytkowników Healy:


Jakie wnioski możemy wyciągnąć z ankiety przeprowadzonych wśród użytkowników Healy: