top of page

Zarabiaj dodatkowo na produktach medycyny naturalnej - naturopata sprawdza najlepsze marki MLM.


W 2022 roku tradycyjna medycyna alternatywna miała 34,19% udziału w rynku światowym. Tradycyjne leki są najczęściej stosowane zarówno w krajach rozwiniętych, jak i rozwijających się. Są sprzedawane jako suplementy ziołowe, leki homeopatyczne i inne produkty naturalne. Są szeroko stosowane jako suplementy diety w większości krajów, obok normalnej żywności i leków.


Wielkość światowego rynku medycyny komplementarnej i alternatywnej została wyceniona na 117 210,3 mln USD w 2022 r. i oczekuje się, że w latach 2023-2030 będzie się rozwijać w tempie rocznym 25,1% .

Globalna pandemia COVID-19 była bezprecedensowa i oszałamiająca, a ziołolecznictwo odnotowało wyższy niż oczekiwano popyt we wszystkich regionach w porównaniu z poziomami sprzed pandemii.

Trend ten ewoluował w szczególności w wyniku badań naukowych opartych na zdolności różnych roślin leczniczych do zapewnienia skutecznego leczenia osób z COVID-19, co przewiduje się, że będzie miało korzystny wpływ na wzrost rynku światowego terapii naturalnych w nadchodzących latach.

Informacje regionalne:

Pod względem regionu Europa ma największy rynek medycyny komplementarnej i alternatywnej. Wielka Brytania dominuje w branży medycyny komplementarnej i alternatywnej w Europie. W regionie duża liczba szpitali i placówek medycznych zapewnia leczenie uzupełniające i alternatywne. Norwegia rozwija się szybciej niż reszta Europy w sektorze medycyny komplementarnej i alternatywnej. Ponadto akupunktura jest terapią uzupełniającą i alternatywną, która zyskuje na popularności w całej Europie. W rezultacie rynek medycyny komplementarnej i alternatywnej w regionie prawdopodobnie rozwinie się w najbliższej przyszłości.
Rynek MLM


Firmy marketingu wielopoziomowego (MLM), różnią się od większości innych firm. Sprzedają swoje produkty i usługi za pośrednictwem samozatrudnionych dystrybutorów, którzy zazwyczaj pracują w domu, sprzedają produkty konsumentom końcowym oraz rekrutują, motywują i szkolą nowych dystrybutorów, aby robili to samo. Firmy te zrezygnowały z tradycyjnej reklamy w masmediach, a koszty które ponosi każdy biznesmen na wypromowanie produktu inwestują w opłacenie prowizji dla doradców, którzy pocztą pantoflową przekazują ludziom informacje o produkcie.Pamiętaj:

Z badań przeprowadzonych przez Fundację AARP o sposóbie myślenia, oczekiwaniach i doświadczeniach osóv uczestniczących w programach MLM lub marketingu sieciowego, wynikają następujące wskazówki do rozważenia przed podejściem do możliwości MLM:


Określ swoje oczekiwania i zrozum koszty. Uznaj, że MLM wymagają cierpliwości, wytrwałości oraz inwestycji czasu i możliwe że i nakładów finansowych. Upewnij się, że masz jasność co do tego, czego oczekujesz od uczestnictwa w MLM, a także czego oczekuje się od ciebie od MLM.

  • Sześćdziesiąt trzy procent uczestników dołącza do firm MLM, aby zarabiać pieniądze, sprzedając produkt lub usługę innym.

  • Jest to przychód dodatkowy: Spośród tych, którzy zarobili pieniądze, ponad połowa (53 procent) zarobiła mniej niż 5000 USD czyli 20 000 PLN .

  • Jedna trzecia (34 procent) uczestników MLM została zrekrutowana przez przyjaciela, a 12 procent przez członka rodziny.

  • Zachęcamy osoby, aby najpierw poczytały, aby upewnić się, że dana forma zaróbku dodatkowego w każdej firmie MLM jest to odpowiednia okazja dla nich i ich rodzin.

Czy jest to piramida? Nie! Ale jest to rodzaj drzewa- kto siedzi wyżej na gałęzi - zarabia więcej - bo napracował się aby włączyć do firmy pracowników, dzięki którym sprzedaje się więcej towaru.


Czy jest to moralne? Tak! Jeśli faktycznie towar jest sprzedawany z korzyścią dla klinentów. Nie są oni nagabywani do ciągłych zakupów i mają opcję zrezygnowania z usługi w każdej chwili.


Czy jest to oszustwo? Nie! Nie jest to oszustwo jeśli produkt jest dobry i działa. Dobre firmy MLM o wysokiej pozycji, utrzymujące się wiele lat na rynku MUSZĄ BAZOWAĆ na dobrej jakości, przebadanym i sprawdzonym produkcie. Gdyby było inaczej nikt drugi raz nie kupiłby od nich produktu a złe opinie (w dobach internetu) rozeszłyby się błyskawicznie.


Czy da się na tym zarobić? Oczywiście że tak! Jak do każdego biznesu trzeba podejść z wyobraźnią i zaangażowaniem. Jednak jeśli zapiszesz się do miedzynarodowej, ugruntowanej firmy z bardzo dobrym bazowym produktem, dobrym systemem wynagrodzeń i potrafisz przekazać to ludziom na żywo lub stworzyć swoją bazę przez socjal media, masz gwarantowany dodatkowy przychód.


Poniżej przedstawiam Ci sprawdzone firmy MLM z branży medycyny naturalnej, które sama sprawdziłam jako naturopata, na mnie i mojej rodzinie. W skróce, i tak bym je brała, dla poprawy własnego zdrowia.

Oczywiście, odkąd wiem, że są dobre również pracuję na tych produktach jako specjalista.

Mają liczne certyfikaty, firmy są wypłacalne i ugruntowane na rynku światowym.

Zapraszam:Zielonki Chlorella i Młody Jęczmień z Green Ways


Zielonki to absolutny top 2023, który rozwali system!! Na rynku jest od 2001 roku, w Polsce od 2011. Ale kiedy w tym roku youtuberka Anna Mazurczyk zaczęła opowiadać o zielonej zywności, popularność młodego jęczmienia i chlorelli wystrzeliła:
DLACZEGO:


Zielona żywność wspiera organizm kompleksowo. Dlatego w wielu przypadkach całą suplementację można oprzeć tylko na tych produktach.

Dostarcza szeroką gamę składników odżywczych, włącznie z tymi, których brakuje w obecnie przemysłowo przetwarzanej żywności. Jest źródłem witamin, minerałów, pierwiastków śladowych, chlorofilu, wszystkich niezbędnych aminokwasów, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, enzymów, przeciwutleniaczy i innych unikalnych substancji.

Wspomaga naturalne procesy detoksykacji organizmu, a tym samym pomaga na bieżąco, delikatnie i bezpiecznie czyścić nasz organizm już z poziomu komórkowego.

Jęczmień i Chlorella to świetne prebiotyki, które poprawiają stan mikrobiomu jelitowego.