top of page

Na jakich urządzeniach pracujemy

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze pomiary były jak najbardziej dokładne. 

Nasz gabinet, jako jeden z nielicznych w Polsce, został specjalnie przystosowany do blokowania szkodliwych częstotliwości zewnętrznych poprzez zastosowanie specjalnej klatki Faraday’a (pomieszczenie izolujące od wszelkich zewnętrznych pól elektromagnetycznych) aby zminimalizować interferencje. Dzięki temu wyniki pomiarów są bardziej dokładne i niezakłócane przez cały otaczający nas zewnętrzny elektrosmog.

NLS METATRON

Masz dość stania w kolejkach i wydawania pieniędzy na wiele różnych badań? Długo czekasz na wyniki, a wciąż nie masz pojęcia, w jakim stanie jest twój organizm i jakie działania masz podjąć, aby poprawić swoje zdrowie? 

NLS to najszybsza diagnostyka w kierunku obciążeń pasożytów, bakterii, grzybów, toksyn, alergenów oraz zmian patologicznych w twoim organizmie. Diagnostyka na poziomie komórkowym dzięki skanowi elektromagnetycznemu, porównaniu tysięcy wzorców i obliczeniom matematycznym potrafi już dzisiaj przewidzieć twoje tendencje chorobowe i określić obciążenia  twojego organizmu, które w prostej linii prowadzą z biegiem czasu do poważnych chorób przewlekłych i ostrych.

 

Dzięki temu skanowi możesz wyprzedzić chorobę do paru lat na przód. Zyskasz wiedzę, dzięki której możesz wczesnej zareagować i zmienić swój tryb życia aby po prostu jej uniknąć!

Test obciążenia organizmu NLS może pomóc Ci uzyskać natychmiastowe informacje w czasie rzeczywistym na temat tego, jak radzi sobie Twój organizm i poszczególne jego narządy i tkanki. Wskaże negatywne tendencje zdrowotne.  Pomoże rozpoznać i podjąć aktywne decyzje w zakresie profilaktyki zdrowotnej oraz wesprzeć Cię w drodze do odzyskania zdrowia dzięki zalecanym terapiom naturalnym, nutraceutykom i wbudowanej metaterapii.

 

czytaj więcej

ANALIZATOR QUANTUM

Urządzenie przeznaczone dla osób zainteresowanych zdrowiem swoim i swoich bliskich w celu przeprowadzania nieinwazyjnych i bezbolesnych testów.

Analizator daje ogólną informację, jakim obszarem ciała należy się zainteresować głębiej. Pokazuje niekliniczne trendy zdrowia organizmu na stan dzisiejszy. Obciążenia metalami ciężkimi i niedobory witamin, aminokwasów, tłuszczy i minerałów.

Dzięki niemu poznasz również fachową analizę składu i formy swojego ciała i BMI, docelową korekcję masy, tłuszczu i mięśni oraz poziom metabolizmu podstawowego twojego organizmu (kcal / dzień).

czytaj więcej

quantum.jpg
IMG_1894.jpg

BIOREZONANS BRT
AKTYWNY (aBRT) I PASYWNY (pBRT)

Biorezonans aktywny egzogenny ukierunkowany jest bezpośrednio na zaistniałą jednostkę chorobową oraz na eliminację obciążeń pasożytniczych, wirusowych, grzybiczych, bakteryjnych, alergicznych i innych toksycznych występujących w organizmie. Jest to terapia zewnętrznymi sygnałami, z których poszczególne drobnoustroje oraz narządy i układy człowieka wchodzą w rezonans.

Biorezonans pasywny endogenny polega na neutralizacji patologicznych wibracji oraz na uaktywnieniu sił obronnych organizmu. Mamy tutaj do czynienia z procesem inwersji zebranych, patologicznych drgań na drgania właściwe dla zdrowego organizmu. Ma świetne zastosowanie w terapiach ogólnych, takich jak przywracanie równowagi w organizmie, wspomaganie wydalania toksyn, czy też w ogólnej stymulacji odporności organizmu. Metoda ta ma swoje praktyczne zastosowanie we wszystkich zaburzeniach, niezależnie od tego czy są one ostre, przewlekłe, narządowe czy czynnościowe.

HEALY

Healy oferuje terapię częstotliwościową, która zapewnia niesamowite korzyści dla chorób przewlekłych, równowagi organizmu, kontroli wagi, pomocy w zasypianiu, łagodzenia bólu i wielu innych.

Przede wszystkim jest to zarejestrowane w Niemczech urządzenie medyczne w klasie UE IIa o wyśrubowanych warunkach prawnych jakie należy spełnić na tamtym rynku medycznym. Posiada atesty i badania naukowe w kierunku sprawdzone działania jako wyrób medyczny do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu kostnego i migreny, a także do terapii uzupełniającej chorób psychicznych, takich jak depresja, stany lękowe i związane z nimi zaburzenia snu.

Dzięki analizie przez moduł HealAdvisor Analyse Resonance terapeuta może po analizie rezonansu pomóc swoim klientom dobrać, w razie potrzeby, odpowiednie suplementy diety, środki spożywcze itp. 

czytaj więcej

telefon i healy.png
2021-06-30_12-37-07_1625071038.jpeg

PRESOTERAPIA z FIR

Presoterapia daje szereg korzyści dla zdrowia. Przede wszystkim, poprzez pobudzenie pracy układu limfatycznego i krążeniowego, umożliwia sprawniejsze usuwanie wody zalegającej w tkankach, co przynosi ulgę i pozwala zredukować obrzęki o różnym podłożu.

Drenaż limfatyczny wspomaga przemianę materii i przyśpiesza usuwanie szkodliwych toksyn z organizmu. Zabiegi przyśpieszają metabolizm, dzięki czemu wspomagają odchudzanie, a także poprawiają elastyczność skóry.

Efekty presoterapii to również redukcja cellulitu. Masaż limfatyczny działa odprężająco i pomaga redukować skutki stresu i zmęczenia.

czytaj więcej

DETOX JONOWA HYDROSAUNA

Najbezpieczniejszą, najskuteczniejszą i nieinwazyjną metoda detoksykacji jak jest na rynku.

Hydrosauna pomaga ciału zrelaksować się i delikatnie oczyścić w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie było, nawet jeśli zwykłe terapie oczyszczające przez suplementację są z jakiś powodów przeciwwskazane.

Ten relaksujący, 30-minutowy zabieg polega na zanurzeniu stóp w ciepłej wodzie ze specjalnymi dodatkami i ma na celu usunięcie toksyn z organizmu. W ciągu kilku minut toksyny są usuwane z ciała z tysięcy porów w stopach, pozostawiając uczucie odmłodzenia, regeneracji i rewitalizacji.

czytaj więcej

GENERATOR PLAZMOWY
SANOPLASMA

Generator elektromagnetycznych pól oscylacyjnych Sanoplasma z funkcją testowania odpowiedzi autonomicznego układu naczyniowego, to innowacyjne urządzenie plazmowe nowej generacji. Sanoplasma wytwarza bardzo precyzyjne częstotliwości w celu dewitalizacji mikroorganizmów patogennych, zaburzających częstotliwości zdrowia komórek organizmu, zatem prawdziwej przyczyny większości problemów fizycznych i psychicznych. Skutecznie usuwa mikroorganizmy patogenne: bakterie, wirusy, pierwotniaki, pleśnie, grzyby, rozbija twarde biofilmy bakteryjne i grzybicze nawet w trudno dostępnych rezerwuarach jak stawy i układ nerwowy (neuroborelioza), z którymi nie radzą sobie antybiotyki. Wygasza stany zapalne. Pobudza proces detoksykacji. Przygotowuje organizm do włączenia procesu autonaprawy, samoregulacji, mechanizmu samoleczenia. Przywraca energię, siły do działania, sprawność umysłową.

czytaj więcej

OSCYLATOR WIELOFALOWY
LAKHOVSKIEGO (MWO)

Oscylator Lakhovskiego tworzy pole oscylacyjne, które może wnikać głęboko do komórek i tkanek w organizmie. Pole to stymuluje aktywność komórkową na poziomie molekularnym i może być stosowane jako alternatywna terapia dla różnych dolegliwości, w tym guzów nowotworowych, przyspieszenie gojenia ran lub uśmierzania przewlekłego bólu, ze względu na jego zdolność do kierowania na obszary chorobowe bez uszkadzania otaczającej je zdrowej tkanki. Dodatkowo, niektóre badania sugerują, że ten rodzaj leczenia może również pomóc w poprawie ogólnego stanu zdrowia poprzez zwiększenie poziomu energii i poprawę krążenia w całym organizmie ze względu na zwiększony przepływ krwi z pobudzonej aktywności komórek spowodowanej przez te oscylacje. 

czytaj więcej

bottom of page