top of page

Najlepszy medyczny zeolit - Wymiata śmieci i trucizny z twojego organizmu!

Zaktualizowano: 26 mar 2023

Eksperci z całego świata wskazują wulkaniczny minerał zeolit klinoptylolit jako surowiec XXI wieku.


Zeolit klinoptylolit jest najsilniejszym naturalnym absorbentem zanieczyszczeń środowiska i jest uważany za najstarszy znany ludzkości środek leczniczy, odmładzający i upiększający.

Jest prawdopodobnie najlepiej zbadanym naturalnym minerałem na świecie i od wieków cieszy się dużą popularnością w Rosji, Australii i Japonii. Tylko w Europie „kamień życia” i jego niezwykłe działanie jest prawie nieznane — być może też dopiero co o nim usłyszeliście?


Klinoptylolit to wulkaniczny minerał zaliczany do grupy zeolitów, który jest z powodzeniem stosowany w medycynie. Ma działanie odtruwające i oczyszczające. Wpływa na procesy immunologiczne i enzymatyczne. Coraz częściej jest wykorzystywany przy różnego rodzaju nowotworach oraz łagodzi skutki uboczne chemioterapii. Posiada ogromną siłę absorpcji metali ciężkich, toksyn, szkodliwego promieniowania oraz wolnych rodników. Usuwa zatem z organizmu te elementy, które stanowią największe zagrożenie dla naszego zdrowia. Pomaga w chorobach dla których istnieje niewiele możliwości terapii jak borelioza, choroby autoimmunologiczne, stany bólowe, trudno poddające się leczeniu choroby skórne, zwłaszcza atopowe zapalenie skóry i łuszczyca. Jeden minerał na wiele dolegliwości.


Zapraszam do sklepu producenta najlepszego medycznego zeolitu Lava Pure TUTAJ


Zapoznaj się z zaletami zeolitów poniżej:12 niesamowitych korzyści zdrowotnych zeolitu:

 • wychwytuje i usuwa toksyny

 • eliminuje metale ciężkie

 • eliminuje karcynogeny

 • pomaga w zdrowym trawieniu

 • pomaga w walce z nowotworami

 • pomaga równoważyć pH

 • są super przeciwutleniaczami

 • odciąża wątrobę i nerki

 • wzmacnia układ krążenia

 • wzmacnia układ immunologiczny

 • chroni komórki

 • zwiększa koncentrację i pracę mózgu

 • jest adaptogenem

 • dostarcza ponad 30 różnych minerałów i pierwiastków śladowych
(materiał ze strony LavaVitae)


Do wewnętrznego oczyszczenia organizm potrzebuje przede wszystkim efektywnych substancji wiążących, tzn. substancji, które silnie przyciągają toksyny i potrafią je skutecznie usunąć. Skała wulkaniczna zeolit klinoptylolit ma wyjątkową zdolność wiązania wielu rozpowszechnionych dzisiaj zanieczyszczeń. Należą do nich: - metale ciężkie, takie jak ołów lub kadm, z zanieczyszczonych gleb lub z powietrza - rtęć, na przykład z wypełnień amalgamatowych - substancje radioaktywne gromadzące się między innymi w rybach morskich - związki amonu powstające w układzie pokarmowym w wyniku nadmiaru spożycia mięsa - pestycydy, takie jak glifosat, pochodzące z tradycyjnego rolnictwa oraz wiele innych szkodliwych substancji Minerał wulkaniczny przechodzi przez przewód pokarmowy i działa niczym śmieciarka, wiąże szkodliwe substancje i w ciągu 24  godzin skutecznie usuwa je ze stolcem. Odciąża cały przewód pokarmowy, wątrobę, trzustkę, nerki i krew.


Zmniejszenie zapotrzebowania na substancje witalne Dzięki Vita Pure organizm już w układzie pokarmowym jest chroniony przed ciągłymi nowymi zanieczyszczeniami. Dzięki temu duża część wchłoniętych toksyn nie trafia do krwiobiegu ani tkanek organizmu. Aby chronić komórki ciała przed tymi szkodliwymi substancjami, organizm potrzebuje w związku z tym szeregu substancji witalnych i środków chroniących komórki. W ten sposób można zmniejszyć zapotrzebowanie na przeciwutleniacze aż o 50% (!).


Neutralizacja przekwaszenia Słodkie ciasto, grillowany stek lub włoska pizza i makarony... Lubiane codzienne potrawy wywołują u większości osób nadmierne przekwaszenie z jego znanymi i niepożądanymi skutkami ubocznymi. Vita Pure dostarcza organizmowi ponad 30  różnych minerałów i cennych elektronów. Przy regularnym zażywaniu pomagają one osiągnąć neutralną równowagę organizmu. Skutek: więcej energii, bardziej napięta tkanka łączna i zdrowszy wygląd. Zatankuj magnez i wapń Niektóre minerały są potrzebne organizmowi w większych ilościach. Dlatego w Vita Pure jest dodatkowo 10% dolomitu będącego źródłem magnezu i wapnia. Również duża ilość innych substancji mineralnych to cenna pomoc w przemianie materii.


Zatankuj magnez i wapń Niektóre minerały są potrzebne organizmowi w większych ilościach. Dlatego w Vita Pure jest dodatkowo 10% dolomitu będącego źródłem magnezu i wapnia. Również duża ilość innych substancji mineralnych to cenna pomoc w przemianie materii.


Ważne: Czystość materiału Ze względu na to, że skała wulkaniczna ma takie silne działanie wiążące metale ciężkie i toksyny, niezmiernie ważne jest, aby stosować najwyższe standardy już na etapie wydobycia i oczyszczania materiału. Jeśli skała jest wstępnie zanieczyszczona, nie będzie miała działania oczyszczającego dla organizmu. Dla LavaVitae są wykorzystywane wyłącznie najczystsze pokłady najbardziej odpowiednich złóż w celu pozyskania materiału wyjściowego. Przed wydobyciem i po nim kontrolowane są próbki materiału. Ponadto wszystkie urządzenia i taśmy produkcyjne przed rozpoczęciem produkcji są starannie oczyszczane z typowych dla przemysłu górniczego smarów stałych i olei. Przetwarzany jest wyłącznie najlepszy materiał w specjalnym procesie oczyszczania.


Krzem pomaga zachować młodość Skała wulkaniczna wchodząca w skład Vita Pure to glinokrzemian zawierający krzem. Minerał ten ma szczególne znaczenie w regeneracji tkanki łącznej. Jest przyjmowany przez organizm w formie dwutlenku krzemu i spowalnia procesy starzenia oraz powstawanie zmarszczek. Wzmacnia paznokcie i włosy oraz sprawia, że tkanki są bardziej napięte. Po osiągnięciu wieku dorosłego zawartość krzemu we krwi stopniowo maleje i powinien on być suplementowany przez całe życie, w szczególności przez pokolenie 50+.


Specjalne oczyszczanie skutkuje maksymalną efektywnością Specjalne oczyszczanie minerału w Vita Pure z wykorzystaniem opatentowanej autorskiej technologii cyklonowej gwarantuje optymalną skuteczność i maksymalne bezpieczeństwo. Ten wyjątkowy system skutkuje rozdrobnieniem cząstek skały do wielkości ziarna liczonej w mikrometrach (od 3,8 do 7,2). Skutkiem tego jest znaczne zwiększenie aktywnej powierzchni cząstek aż do 1000 m² (!) na 1 gram proszku skalnego. Dzięki temu nawet niewielka ilość może wywołać duże skutki w organizmie. Ponadto dopiero dzięki tej formie oczyszczania proszek skalny osiąga taki stan, który uruchamia fizyczne procesy wymiany w organizmie.


Nauka i badania udowadniają skuteczność Opatentowana metoda oczyszczania generuje specyficzne właściwości Vita Pure będące przedmiotem badań klinicznych i przedklinicznych. W eleganckiej broszurze dla kręgu lekarzy i terapeutów zamieściliśmy przejrzyście uporządkowane wyniki 20  lat badań (można zamówić w dziale Support LavaVitae). Zawiera ona szczegółowe informacje o pozytywnym działaniu na jelita, niespecyficznym odciążeniu wątroby oraz wzroście wydajności sportowej.


Superjakość wyjątkowego wyrobu medycznego Skała wulkaniczna do stosowania wewnętrznego może być wprowadzona do obrotu handlowego w Europie wyłącznie jako wyrób medyczny. Wymaga to przejścia skomplikowanego procesu certyfikacyjnego, który gwarantuje klientom odpowiednie bezpieczeństwo i skuteczność stosowania. Vita Pure spełnia nie tylko wymagania prawne stawiane wyrobom medycznym, lecz dużo więcej. Ponadto w tle biegnie ciągły naukowy i kliniczny proces badawczy mający na celu nieustanny dalszy rozwój tego produktu klasy premium.


Specjalne udoskonalanie produktów LavaVitae Mimo starannego i łagodnego przetwarzania również podczas produkcji produktów naturalnych zachodzi nieunikniona zmiana pierwotnego drgania wybranych surowców. Dlatego LavaVitae aktywuje wszystkie produkty specjalną metodą rezonansu naturalnego i przywraca ich pierwotną siłę drgań. Dzięki temu składniki są bardziej dostępne biologicznie, a organizm czerpie dodatkową korzyść z wyjątkowego działania cząsteczek substancji. Firma LavaVitae zleciła instytutowi Hado Life Institut należącemu do światowej sławy badacza wody, dr. Masaru Emoto, zbadanie wszystkich produktów jego specjalną metodą fotografii kryształów wody. W efekcie widać faktycznie pięknie ukształtowane i regularne obrazy kryształów.


Zalecane spożycie Przyjmować trzy razy dziennie po jednej miarce proszku lub po 3 kapsułki, popijając szklanką wody (min. 200 ml). Leki należy zażywać minimum jedną godzinę przed przyjęciem Vita Pure.


Jak to robi profesjonalista? Renomowany naukowiec w dziedzinie zdrowia i ekspert ds. zeolitu, prof. dr Karl Hecht zaleca przyjmowanie minerału wulkanicznego zeolitu dla optymalnego efektu w formie proszku. Jedną do dwóch łyżeczek